Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Zobacz, kto najczęściej korzysta z seks-zabawek

19

W tym kraju nie mają sobie równych.

Zobacz, kto najczęściej korzysta z seks-zabawek
(iStock.com)

Aż 44 proc.Niemców przyznaje, że lubi gadżety i zabawki rodem z sex shopów. To najwyższy odsetek na świecie - wynika z ankiety przeprowadzonej przez firmę Bjorn Borg.

Wszystko ma swoje granice. Okazuje się jednak, że uwielbienie Niemców dla erotycznych rekwizytów kończy się w momencie, gdy pojawia się świecąca w ciemnościach bielizna.

Tylko 16 proc. Niemców stwierdziło, że podnieca ich taki ubiór. Jeszcze gorzej świecącą bieliznę postrzegają Chińczycy. Tylko 3 proc. ankietowanych uważa, że to fajne urozmaicenie łóżkowych igraszek - donosi thelocal.de.

Zobacz także: Nie przegap: #sekspopolsku Przez to pytanie Polki tracą ochotę na seks

Z kolei Hiszpanie znaleźli się na szczycie listy tych narodów, które lubią kochać się przy zapalonym świetle. Aż 56 proc. z nich lubi widzieć partnera oraz to, co się z nim dzieje w trakcie miłosnych uniesień.

Na przeciwnym biegunie są Brytyjczycy. Oni najbardziej wstydzą się seksu przy zapalonym świetle. Aż 65 proc. ankietowanych woli kochać się w ciemności. Byli też tacy ankietowani, którzy wolą wyłączyć światło, ponieważ tak jest ciekawiej lub mogą dzięki temu robić więcej sprośnych rzeczy.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić