60 mln odtworzeń. Sparaliżowany pan młody zatańczył na swoim ślubie

Film wzruszył użytkowników na całym świecie. Trudno się dziwić, że ma setki tysięcy udostępnień i miliony wyświetleń. Gdy się go ogląda, łzy same podchodzą do oczu.

Obraz
Źródło zdjęć: © Facebook.com
Kamil Karnowski

Jest sparaliżowany, ale nie pozwolił, by to zepsuło najważniejszy dzień w ich życiu. Hugo Rohling poprosił swojego brata i ojca, by pomogli mu podczas pierwszego tańca na ślubie. Choć układ nie był zbyt skomplikowany, to panna młoda nie powstrzymała płaczu ze wzruszenia.

Internet pokochał to nagranie. Film pojawił się w serwisie TikTok, a jego ponowna publikacja na Facebooku ma już niemal 60 mln wyświetleń. Udostępniono go ponad 1,1 mln razy.

Hugo Rohling jest sparaliżowany od pasa w dół. Pięć lat temu jechał motocyklem i brał udział w straszliwym wypadku. Od tego czasu porusza się na wózku inwalidzkim.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Wybrane dla Ciebie