REKLAMA
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kamil Karnowski11.07.18 (09:10)

Nagranie z policjantami udostępniane na potęgę. Już prawie 30 mln wyświetleń

Tego, jak pokazać się w dobrym świetle, polscy policjanci powinni uczyć się od swoich kolegów zza Oceanu. Funkcjonariusze z Norfolk w Wirginii podbili właśnie sieć swoim wykonaniem hitu "Uptown Funk".
Facebook.com

Policjanci paradują po posterunku, udając, że śpiewają piosenkę Marka Ronsona i Bruno Mars. W zaledwie jeden dzień nagranie zdobyło serca internautów na całym świecie, tylko na Facebooku zdobywając niecałe 30 mln wyświetleń i ponad 700 tys. udostępnień.

Film jest odpowiedzią na internetowe wyzwanie rzucone przez posterunek w Teksasie. Policjanci z Corinth nie zdobyli jednak aż takiej sławy - ich film obejrzano "jedynie" 11 mln razy. Oba posterunki zaangażowały się w modny ostatnio "lip sync challenge", polegający właśnie na udawaniu, że wykonuje się dany utwór.

REKLAMA

W nagraniu wzięło udział ok. 40 funkcjonariuszy z Norfolk. Zaznaczają jednak, że wszystko działo się podczas ich lunchowej przerwy, a nie w czasie, gdy powinni pełnić obowiązki służbowe. Teraz ich posterunek przesłał wyzwanie do kolejnych oddziałów policji w USA. Już nie możemy się doczekać.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Pyton gigant pod Warszawą. "Boję się, wnuczków trzymam na podwórku"

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij