REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 29 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Michał Nowak05.11.18 (16:56)

Ahdel Ali zaatakowany w brytyjskim więzieniu. Pedofil ma teraz "pamiątkę" na całe życie

Przywódca gangu z Telford, największej grupy pedofilskiej w Wielkiej Brytanii, został zaatakowany w swojej celi. Strażnicy znaleźli go w kałuży krwi i z "paskudną raną". Przestępca ledwo przeżył.
Brytyjska policja

Wszystko wskazuje na to, że motywem były porachunki. Kilka godzin przed atakiem Ali wdał się w bójkę i innym więźniem. Walczących rozdzielili strażnicy, ale zdaniem świadków, widać było, że zwarcie nie pozwoliło mężczyznom rozładować napięcia.

Ten sam mężczyzna, który walczył z Alim został wysmarowany ekskrementami. Jako sprawcę upokorzenia wskazał właśnie niesławnego 31-latka z Telford. Policja wyjaśnia sprawę.

REKLAMA

Znaleziono go z otwartymi ranami na karku i ramionach. Ali został zaatakowany improwizowanym nożem zrobionym m.in. z dwóch żyletek. Po przewiezieniu do szpitala założono mu łącznie 40 szwów. Po ataku przestępcy pozostaną blizny na całe życie.

To była naprawdę paskudna rana. Ali stracił mnóstwo krwi. Zanim wrócił do więzienia, w szpitalu założono mu 40 szwów – powiedział anonimowy informator The Sun.

Gang, któremu przewodził Ahdel Ali wykorzystywał nastolatki. Ich najmłodsza ofiara miała 13 lat. Oprawca odsiaduje wyrok 18 lat więzienia w placówce w Wakefield.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Gang Wariata przed sądem

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij