Wróć na
Kamil Karnowski
|

Atak na Polaka w brytyjskim autobusie. "Wracaj do pie****onej Polski"

364
Podziel się

Świadek, który nagrał całe zdarzenie, twierdzi, że agresja Brytyjczyka nie była niczym sprowokowana.

Atak na Polaka w brytyjskim autobusie. "Wracaj do pie****onej Polski"
(Youtube.com)
bCOYfShx

Inni pasażerowie nie siedzieli bezczynnie. Ludzie ujęli się za zaatakowanym Polakiem i kazali agresywnemu mężczyźnie się zamknąć. W autobusie wybuchła słowna awantura, którą postanowił skończyć kierowca - informuje Daily Mail. Niestety nawet jego interwencja nie poskutkowała.

Jedź do domu. Jedź krzyczeć "Polska". Jesteśmy w pie**onej Anglii. Zamknijcie zagraniczne mordy. Kto jest z Anglii? Nikt z was. Większość z was jest z zagranicy - wykrzykiwał mężczyzna w białym T-shircie.

bCOYfShz

W końcu kierowca nie wytrzymał. Równie kwiecistym językiem jak agresywnego mężczyzny, kazał mu opuścić autobus. Na temat nieprzyjemnej sytuacji wypowiadali się później świadkowie. Jeden z nich stwierdził, że jest w szoku, gdy słyszy, że można w taki sposób potraktować człowieka tylko dlatego, że jest obcokrajowcem.

Patrzenie, że ktoś został tak potraktowany sprawiło, że poczułam się źle. Mam tylko nadzieję, że takie sytuacje nie pogorszą wizerunku Brytyjczyków. Cieszę się, że ludzie się za nim wstawili (za Polakiem - przyp. red.) - komentuje Michelle, która również podróżowała tym autobusem.

Zobacz także: Przebadali mózg zbrodniarza, by szukać przyczyny straszliwych czynów. Wyniki zaskakują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bCOYfShF
bCOYfSia
KOMENTARZE
(364)
gość
2 lata temu
Pijany Angol dał upust swojej frustracji. Może stracił pracę, może się nie wyspał, a może żona mu nie dała... kawy na śniadanie.
miki
2 lata temu
my podobnie traktujemy obcokrajowcow i ludzi o innym kolorze skory.
dupel
2 lata temu
Taki odpowiednik naszego narodowościowca.
bCOYfSib
gość
2 lata temu
Ale gdy u nas ktoś czepia się w tramwaju czy autobusie Hindusa czy Wietnamczyka to już OK.
Helo
2 lata temu
Co wy chcecie od tego Anglika , przeciez to patriota , prawdziwy narodowiec , bohater ktory chce oczyscic swoj kraj z obcych przybyszy, ktorzy zyja z zasilkow.
Najnowsze komentarze (364)
Jhh
2 lata temu
Tylko gdyby nie pierdo.....leni Polacy, to nie byloby Angli...II wojna światowa, przypominam....
Endriu
2 lata temu
To wszystko robi ulica w Polsce także nas oglądają, że Polska jest dla Polaków i to bardzo źle.Patriotyzm przeradza się w rasizm.Bardzo słabiutko jest z tolerancją!
Shj
2 lata temu
Co taka awantura. Przecież to wypisz wymaluj kibol Legi w tramwaju w Warszawie. Tylko obiektem ataku jest czarnoskóry człowiek.
Gdgdrtd
2 lata temu
WB to obczyzna i to poza UE więc jest jak jest. Jakoś nikt nie zastanawia się dlaczego my, Polacy, nie potrafimy sami siebie szanować ani w Polsce, ani zagranicą. Czy naprawdę tak trudno zrobić dobry interes zatrudniając Polaka bez skrajnego jego wykorzystania, nie wystarczy tzw godziwy zysk, kompromis który zadowoli każdą stronę? Trzeba mieć pomysł na biznes, a nie pomysł na wyzysk. Jak jest dobry biznes, zamówień jest wbród i każdy zarobi, bo tort dp podziału jest duży. Na ekonomii uczy się różnych wskaźników ekonomicznych, ale nie uczy się współpracy, zwłaszcza budowania wzajemnych stosunków społecznych na poziomie finansowo/ ekonomicznym pomiedzy zwykłymi ludzmi z naszego otoczenia. Być może to wynika z biedy, z braku domu, wyposażenia do życia itp. Jednak jestem przekonany, że częściej z czystej pazerności....
dundas
2 lata temu
W Europie wszędzie można spotkać takich agresywnych ludzi, bo Europejczycy to nacjonaliści i szowiniści. Ja mieszkałem w USA 18-lat w 4-rech stanach w dużych miastach, pracowałem tam i nigdy nie spotkały mnie żadne przykrości z tego powodu, że jestem Polakiem. Obecnie mieszkam w Canadzie już 12-lat. Poprzednio mieszkałem w Toronto prowincja Ontario, teraz mieszkam w Winnipeg prowincja Manitoba i nigdy nie spotkały mnie żadne przykrości z powodu mojej narodowości. Wielokrotnie ludzie się pytają czy to u lekarza czy tez w sklepie, z kąt ty jesteś i nigdy nie usłyszałem żadnej przykrej uwagi na temat mojego pochodzenia. Gdyby takie zajście miało miejsce w USA czy w Canadzie w autobusie, to kierowca zadzwonił by na policję i taki facet został by aresztowany i miał by sprawę w sądzie o napad na tle szowinizmu. USA i Canada to chyba najlepsze kraje do życia dla obcokrajowców, oczywiście legalnych.
Ubogacacz
2 lata temu
Koza mu zdechła i nie potrafi sobie z tym poradzić. Z zasiłku drugiej nie kupi, a do pracy przecież nie pójdzie.
sddvSGSV
2 lata temu
każdy ma prawo mówic co chce- mamy wolnosć słowa
kjha
2 lata temu
w polsce takie ataki na cudzoziemcow to codziennosc
bCOYfShT
Luki
2 lata temu
Jaki to anglik po pierwsze .
antyukr
2 lata temu
Miał rację obcokrajowcy zabierają pracę a obywatele danego kraju klepia biedę u nas będzie to samo jak tylko zacZnie bezrobocie rosnąć to ukry też tak będą traktowani bo będą nam zabierać pracę i obniżać wynagrodzenie
Wole tu
2 lata temu
Zyje w Anglii 8 lat. Spotkało mnie tu mniej przykrosci od Anglików niż od Polaków. W sumie to nie przypominam sobie żadnego ataku ze strony Anglikow, natomiast ze strony Polaków było ich kilka. O nieprzyjemnych incydentach ze strony Polaków w Polsce to już nawet nie będę wspominać... Jak w każdym kraju są nacjonaliści. Ten sobie wypił i zaszalal...
uzdek98
2 lata temu
no ale o co chodzi.. facet należy do młodzieży wszechangielskiej i dba o czystość narodowa w kraju..
prałat
2 lata temu
Proponuję zrobić akcję: "Weekendowe obijanie pijanych angoli"
CVCVCVCVCVCVC...
2 lata temu
CO PRAWDA TO PRAWDA
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić