o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Albert Kamiński
|
aktualizacja

Atak w Londynie. Kibic bohaterem, który powstrzymał terrorystów

41
Podziel się

Podczas zamachów w Londynie ruszył z gołymi pięściami na 3 terrorystów uzbrojonych w noże. Przypłacił to ranami. Gdyby nie on, zginęłoby więcej osób.

Atak w Londynie. Kibic bohaterem, który powstrzymał terrorystów
(twitter.com, Avanti Ultras)
bDIyGqet

Roy Larner jest już znany w całej Europie. 47-latka okrzyknięto "lwem z mostu londyńskiego". Powstała nawet petycja w sprawie odznaczenia mężczyzny Krzyżem Jerzego - najważniejszym cywilnym odznaczeniem, jakie nadaje się w Zjednoczonym Królestwie.

Kibic siedział w restauracji, gdy wbiegło do niej 3 nożowników. Do tego momentu spokojnie sączył piwo na Borough Market.

Krzyczeli islam! Islam! Odpowiedziałem: Pier... się! Jestem z Millwall! - relację kibica londyńskiej drużyny przytacza "The Independent".

bDIyGqev

Ruszył z gołymi pięściami na uzbrojonych terrorystów. Mężczyzna nie mógł wygrać tej walki. Zamachowcy dźgnęli go 8 razy, m.in. w głowę, klatkę piersiową i dłonie. Jego heroizm się jednak opłacił, bowiem wiele osób, które przebywały wówczas w restauracji, miało szansę uciec.

W tamtym czasie nie myślałem o swoim bezpieczeństwie. Wypiłem cztery, może pięć piw, nic wielkiego - powiedział brytyjski bohater.

Roy Larner trafił do szpitala. Jest na oddziale intensywnej terapii Szpitala św. Tomasza. Ma rany na całym ciele. Szczególnie groźne są te na szyi. Jego stan jest jednak stabilny i poprawia się.

bDIyGqeB

Kibice Millwall są znani ze swojej waleczności. Fanów zespołu z południowego Londynu uważa się za jednych z najbardziej zaciętych.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:

Prawdziwa kibicka

bDIyGqeC
bDIyGqeW
KOMENTARZE
(41)
ewa
4 lata temu
" Kibice Millwall są znani ze swojej waleczności. Fanów zespołu z południowego Londynu uważa się za jednych z najbardziej zaciętych. " ....Czyli,,,kibol :-D. Tym razem chuliganka się przydała :-D
Stefek Ślązak
4 lata temu
Ci politycy ,którzy zrobili ten bajzel w Europie,nic nie mówią,nie przyznają się do błędu nawet na miejsce zbrodni nie przybyli.
jaszczurka
4 lata temu
Zamiast mu pomóc, choćby krzesłami, to uciekli.
bDIyGqeX
as_herbu JANI...
4 lata temu
Janie III Sobieski - Rzeczypospolita w Potrzebie!!! Możemy islamistów nadziać na husarską pikę i odesłać skąd przyszli lub podrzucić pod dom tego błazna, który śmie pouczać Polskę.
mietek_ja
4 lata temu
to dlaczego nikt mu nie pomógł ..tylko uciekali..trzeba przestać uciekać ..
Najnowsze komentarze (41)
obiektywna
4 lata temu
Brawo teraz wychodzi na jaw że to w Polsce mówią w razie "w" tylko na kibiców liczą szczególnie kobiety! Gratuluje temu człowiekowi za odwagę honor... Byc może gdyby uciekal zabili by go a tak jeszcze obce zycia uratował. Więcej takich osób
kozioł
4 lata temu
jak terroryści chodzą z nożami to normalni ludzie też niech mają noże , gaz , jakieś inne dobre narzędzia co pozwolą się bronić a nie tylko gołe ręce , widać tak rządzący lewaccy zgotowali taki los swoim rodakom , teraz o normalności nie ma co myśleć! należy też poustawiać barierki tak by oddzielić ludzi i auta by na chodnik wjechać nie mogły , narobili rządzący swoją polityką multi -kulti chaosu to nie teraz chronią niewinnych , i kamery montować i obserwować -- od czasy nam zgotowali -- nawet na wakacje człowiek nie może wyjechać do Europy bo strach , wszędzie coś niepokojącego się dzieje -- paraliżują Europe -- co na to politycy lewactwa ? a może niewinni ludzie dla nich nic nie znaczą , może oni już też z tamtymi?
Zorro
4 lata temu
Mądra pani redktur z GW twierdzi, że te kilka ofiar terrorystów, to nic z porównaniem, ilu biednych emigrantów przyjmie Europa. Ilu wśród nich jest terrorystów, to pusta główka już nie przewiduje. Wystarczy jeden, by zabić kilkunastu niewinnych ludzi. Anglik, to prawdziwy bohater.
bylsobieczlow...
4 lata temu
Szacunek dla bohatera . A polityczne bydło cały czas żeruje na społeczeństwie .
gość
4 lata temu
brawo Roy wracaj do zdrowia
seba_old
4 lata temu
"Nie bój się wrogów - w najgorszym razie mogą Cię zabić. Nie bój się przyjaciół - w najgorszym razie mogą Cię zdradzić. Strzeż się obojętnych - nie zabijają i nie zdradzają, ale za ich milczącą zgodą, mord i zdrada istnieją na świecie" Bruno Jasieński
zgrywus
4 lata temu
Kibole ostoją Europy?;)
gość
4 lata temu
No fakt jakby się tak wszyscy na mich rzucili z krzesłami to by ich utłukli..
bDIyGqeP
B52
4 lata temu
nie zrozumiem angoli zaprosili gości a teraz do nich z piąchami
pulpecior
4 lata temu
Polaków tam zabrakło:)
zz
4 lata temu
Mało tego wygląda jak facet co obecnie nie jest częsty widok.
KKS
4 lata temu
W Polsce również nie obroni was dziennikarz z wyborczej ani żaden urzędnik czy lewak, pierwsi do walki staną KIBOLE.
dyro
4 lata temu
w Teksasie by to nie przeszło, tam 90% ludzi nosi broń
eddy
4 lata temu
Czyli, któryś z polskich polityków miał rację, chcąc powołać armię z kibiców największych polskich klubów sportowych! :)))) A nasi też należą do walecznych! P.S. Ciekawe, kiedy politycy odpowiedzialni za sprowadzenie i osiedlenie islamistów za to bekną. Przecież zajmowanie terytorium wroga poprzez zasiedlanie to Hidżra - jeden z elementów Dżihadu!
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić