REKLAMA
Odświeżone 35 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Piotr Kalsztyn11.10.17 (18:35)

Bandyci napadli na dom zwycięzców loterii. Zdjęcia świętującej pary pokazały media

Bandyci napadli na dom brytyjskiej pary zwycięzców loterii, których nazwiska i twarze pokazały tamtejsze media.
national-lottery.co.uk

Lee Davies i Carryann Copestick wygrali 100 tysięcy funtów (475 tys. zł). Dziesięć dni po tym, jak zdjęcia z ich sesji z szampanem i wielkim czekiem obiegła angielskie gazety i portale, do ich domu w Wolverhampton włamało się trzech napastników. Przestępcy uzbrojeni w noże i stalowe pręty sterroryzowali parę. Rabusie zabrali zwycięzcom loterii biżuterię i elektronikę o wartości ponad 12 tys. funtów (57 tys. zł).

Po wygranej żyliśmy jak we śnie. Zainwestowaliśmy w dom, planowaliśmy wesele, wydaliśmy też trochę pieniędzy na ubrania i biżuterię - mówi Lee Davies.

REKLAMA

Do napadu doszło w środku nocy z niedzieli na poniedziałek 9 października. Według relacji pary, do ich sypialni wtargnęło trzech ubranych na czarno i zamaskowanych mężczyzn. Obudzili parę i krzykiem domagali się informacji o "pieniądzach i złocie". Kobieta wskazała złodziejom szafkę, w której trzymali biżuterię.

Nigdy w życiu nie byłam tak przerażona. Całe szczęście, że dzieci się nie obudziły. To mogłaby być dla nich trauma na całe życie – opowiada Caryann Copestick.

Sprawców do tej pory nie znaleziono. Para ustanowiła nawet nagrodę w wysokości 2 tys. funtów dla osoby, która pomoże w odzyskaniu biżuterii. Stracili m.in. złoty łańcuszek za 4 tys. funtów, 8 pierścionków i wisiorek z cherubinem.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij