Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Jan Muller
|

Wielka burza po losowaniu Lotto. "Ta sama kula miała dwa różne numery"

299
Podziel się

Widzowie losowania irlandzkiego Lotto oskarżyli organizatorów totalizatora o ustawianie gry z główną nagrodą wysokości ponad 5 mln euro.

Wielka burza po losowaniu Lotto. "Ta sama kula miała dwa różne numery"
(Twitter.com/Davecon1973)
bEJUVIwR

*Sobotnie losowanie kul zasiało niepokój w sercach wielu Irlandczyków. *Oto w grze Lotto Plus One podczas wybierania kolejnych numerów z puli wyskoczyła kula z numerem 38. Problem w tym, że po za trzymaniu się wyglądało, jak gdyby miała ona wydrukowany z boku także numer 33. W sieci pojawiły się "dowody" na ustawienie popularnej gry liczbowej.

Irlandzkie lotto jest ustawione, spójrzcie 33 i 38 na tej samej kuli - stwierdził na twitterze David Connolly i pokazał zdjęcie zrobione z ekranu telewizora.

bEJUVIwT

Głosów osób zaskoczonych "podwójną numeracją" było więcej. Ktoś zasugerował, że organizatorzy powinni wypłacać za oba skreślone numery.

Rzecznik Loterii szybko zaczął gasić medialny pożar. Zapewniono graczy, że losowanie Lotto Plus One było prawidłowe a to, co zaskoczyło widzów, to refleks światła.

Odblask światła w trakcie filmowania stworzył iluzję, przez którą część graczy mogła sądzić, że kula zawiera dwa numery. Tak się nie stało. Waga i rozmiar kul są zawsze skrupulatnie badane. Przy każdym losowaniu obecni są niezależni kontrolerzy - "Irish Mirror" cytuje rzecznika.

bEJUVIwZ
Zobacz także: Poniżej wideo pokazujące losowanie i moment, gdy powstała owa iluzja.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bEJUVIxu
KOMENTARZE
(299)
George
4 lata temu
Od kiedy w Rumuni na skutek awarii systemu ogłoszono te same liczby co z poprzednim losowaniu były, to przestałem grać.
Polak
4 lata temu
W tej oszukańczej loterii nie można wygrac głównej nagrody bo to kontroluje komputer ,gdyby było inaczej za rok co dziesiąty Polak byłby milionerem.Ale jego właściciele wiedzą doskonale że w lotto grają emeryci cymbały ,którzy liczyć nie potrafią.To taka Polska kasa Stefczyka Grobelnego i Ambergold. Nadal w tym kraiu nie brakuje cymbałów.
dudzik
4 lata temu
Akurat tutaj żadnego przekrętu nie widać. wystarczy film obejrzeć. Kula wszędzie ma 38
bEJUVIxv
twoj nick
4 lata temu
Znalem goscia co trafil 6 e pospolity chlopek
Fat
4 lata temu
Poza tym to hazard z zalozeniem ze wygrywa (kasyno) i kilkoro szczesciazy
Dar
4 lata temu
A czasami nie wyplacili nagrody dodaktowej dla 33? U nas w Polsce prowadzacy pomylil sie w odczytaniu liczby a w rezultacie i to bylo uznane by nie tracić wizerunku. Wiwczas byly dwa zestawy liczb ktore wygraly
Dar
4 lata temu
Z tym ze na kuli jest tylko jeden 33 i same 38 Jest odprysk farby w tym miejscu Nie teierdze ze wtopy nie ma Trzeba w takim przypadku używać leprzyego sorzetu i czcionki ktora jest bezpieczna na przerobki ktore niekiedy robia sie same
sdfghj
4 lata temu
to tylko światło na początku było widać numer 38 poźniej ruszył kamerą światło się odbiło i powstało 33
Sonik
4 lata temu
A był nawet taki co wygrywał w totka jak brakowało mu kasy....
nn
4 lata temu
Haasaa naiwni w pl . To samo łupanie ludzi z chajsu
wzc
4 lata temu
Oczywiście, że są przekręty. Wystarczy sprawdzić jak często 6-tki padają w soboty, a jak rzadko w inne dni. Los nie jest ślepy!
O to ja
4 lata temu
I dlatego nie wydaje na to ani grosza!!
marcinr
4 lata temu
Bzdura Tak padło światło i tyle :P
bEJUVIxn
:)
4 lata temu
u nas losowanie ,które można oglądać na,,żywo,, na monitorze przy punktach TS ,tak naprawdę jest ustawione w komputerze .Komputer juz wcześniej ,,wie" jakie numery ma pokazać:).Taka .... pokazówka..: wymyślona przez TS) ;
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić