REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Natalia Bogucka30.07.18 (16:52)

Bezdomny Polak za 100 euro zrobił tatuaż na czole

Mężczyźni świętujący wieczór kawalerski wpadli na pomysł, że zapłacą bezdomnemu za wytatuowanie na czole danych pana młodego. Ze względu na zbyt duży ból, tatuaż nie został ukończony.
Facebook.com

*Grupa Brytyjczyków świętowała wieczór kawalerski w hiszpańskim kurorcie Benidorm. * Podczas wieczornego wyjścia wpadli na bezdomnego Tomka. Zaoferowali, że zapłacą mu 100 euro za wytatuowanie na czole "Jamie Blake, North Shields, NE 28", czyli imienia, nazwiska i adresu przyszłego pana młodego.

Polak zgodził się na wykonanie tatuażu. Jednak ze względu na to, że bezdomny odczuwał zbyt duży ból podczas zabiegu, tatuażu nieukończono. Tatuażysta zdążył umieścić na jego czole jedynie napis "Jamie Blake No".

REKLAMA

Salon tatuażu postanowił pochwalić się zdjęciem Tomka na Facebooku. Spotkało się to z oburzeniem wielu internautów, którzy postanowili poszukać sprawców. W sprawę zaangażowały się również lokalne firmy, które zaoferowały, że zapłacą za usunięcie tatuażu z czoła bezdomnego.

To, co zrobili temu człowiekowi, jest całkowicie nieludzkie i zbliżone do nękania. Jestem przerażona że grupa dorosłych mężczyzn wykorzystała kogoś w tak trudnej sytuacji. Zostawili mu bliznę do końca życia. - powiedziała Karen Cowles, przewodnicząca Stowarzyszenia Brytyjskich Przedsiębiorców w Benidorm, która zna Tomka.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.
Zobacz także: Nieudany tatuaż przyczyną zmiany imienia

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij