REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Łukasz Dynowski16.07.19 (12:15)

Biała Podlaska (Lubelskie). Kazali całować buty. Nastolatkowie namierzeni

W gminie Biała Podlaska (woj. lubelskie) nastolatkowie wrzucili rower młodszego chłopca do stawu. Wcześniej kazali mu całować się po butach. Jak dowiedziało się o2.pl, policja w Białej Podlaskiej ustaliła już tożsamość sprawców, a sąd zastosował wobec nich nadzór kuratora.
Facebook.com

Bulwersujące nagranie z Białej Podlaskiej w województwie lubelskim. Jeden ze sprawców zamieścił film z zajścia na portalu społecznościowym. Słychać na nim, jak nastolatkowie mówią do chłopca, któremu zabrali rower, żeby całował ich buty.

Całuj te buty! Nie? No to roweru nie będzie! – mówią sprawcy.

REKLAMA

Rower był zawieszony na skraju drewnianego pomostu. Przestraszony chłopiec w końcu pocałował buty nastolatków, ale jeden z nich tak czy siak wrzucił rower do stawu. W tle słychać okrzyki i śmiech. Nagranie, które od jednego z czytelników otrzymał Polsat News, zostało przekazane policji. Sledczy namierzyli już sprawców.

Zobacz też: Dziecko na rowerku "na czołówkę" z samochodem

Po otrzymaniu tej informacji natychmiast zajęliśmy się sprawą. Bardzo istotne było dla nas ustalenie, gdzie nagrany został film oraz kim jest pokrzywdzony. Dzięki pracy bielskich policjantów jeszcze tego samego dnia ustalono, że do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości w gminie Biała Podlaska. Policjanci dotarli też do pokrzywdzonego nastolatka, ustalono również tożsamość sprawców, którzy brali udział w tym zdarzeniu. Są to 15- i 16-latek z gminy Biała Podlaska i 14-latek z powiatu łosickiego – powiedziała w rozmowie z o2.pl Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Film urywa się, kiedy chłopiec wchodzi do wody. Sprawcy poganiają go, mówiąc: "No prędko go wynieś!". Jak się dowiedzieliśmy, sąd zastosował już wobec sprawców środek wychowawczy.

Materiały już trafiły do sądu i został już zastosowany wobec sprawców nadzór kuratora – stwierdziła Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij