REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Olga Wilk11.01.19 (21:48)

Bosa dziewczynka biegła w stronę ulicy. Dramatyczna akcja w Milwakee

Irena Ivic prowadziła autobus, gdy nagle zauważyła półnagie dziecko biegnące chodnikiem w stronę skrzyżowania. Natychmiast zatrzymała pojazd i pobiegła ratować malucha.
RideMCTS / Youtube.com

Dziewczynka miała na sobie tylko pieluchę i czerwone body. Jak informuje CNN, tego dnia w Milwaukee panował mróz. Dzięki interwencji Serbki nie doszło do tragedii.

Jestem wdzięczna, że znalazłam się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie - powiedziała bohaterka na poświęconej jej konferencji.

REKLAMA

Lokalna komunikacja miejska udostępniła film dokumentujący zdarzenie. Widać na nim, jak Ivic podbiega do dziecka, które na jej widok zatrzymuje się. Kobieta bierze je na ręce i zanosi do autobusu. "O, mój Boże, cała się trzęsę" - mówi Serbka, podczas gdy jedna z pasażerek okrywa dziecko swoją kurtką.

Na miejsce wezwano policję i straż pożarną. Przez cały czas oczekiwania Ivic trzymała dziewczynkę na kolanach. Zanim na miejsce dotarły służby, 19-miesięczne dziecko spało w ramionach kobiety.

Jego matka prawdopodobnie przeżywała załamanie psychiczne. Ze względu na jej stan służby przekazały dziewczynkę ojcu. Policja poinformowała też, że dziecko było zmarznięte i przestraszone, ale nie odniosło żadnych obrażeń.

Kocham dzieci. Kiedyś byłam nauczycielką, mam też swoje dzieci, więc cieszę się, że mogłam pomóc temu słodkiemu, niewinnemu maleństwu - podsumowała Ivic.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Cud w Rosji. Z ruin wyciągnęli niemowlę

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij