o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Radosław Opas
Radosław Opas
|

Brutalnie zgwałcili, po czym przybili sobie piątkę. Sędzia nie miał litości

249
Podziel się

Sąd w Londynie skazał na 7,5 roku pozbawienia wolności dwóch Włochów, którzy zgwałcili kobietę w klubie nocnym. Mężczyźni upoili ją alkoholem, a następnie wszystko nagrali telefonem komórkowym.

Brutalnie zgwałcili, po czym przybili sobie piątkę. Sędzia nie miał litości
(Metropolitan Police)
bDKdsmJh

Gwałciciele w końcu poznali wyrok. Sędzia Giles Curtis-Raleigh uznał 25-letniego Ferdinando Orlando i 26-letniego Lorenzo Costanzo winnych popełnienia gwałtu, jakiego dokonali w lutym 2017 roku w Londynie podczas wymiany językowej. Obaj spędzą w więzieniu najbliższe 7,5 roku. Skazani do Anglii przyjechali z Włoch.

Nie wiem, czy kiedykolwiek będziemy wiedzieć, co działo się w ich umysłach. Czy zrobili to, ponieważ myśleli, że wyjdzie im to na sucho czy też sądzili, że ich ofiara była zbyt pijana, żeby ich pamiętać – powiedziała prowadząca sprawę sierżant Rebecca Woodsford.

Oprawcy poznali swoją ofiarę w klubie nocnym. Do gwałtu doszło w lokalu Toy Room znajdującym się w centralnej części Londynu. Moment, w którym doszło do gwałtu zarejestrowały kamery monitoringu zainstalowane w środku budynku. Na nagraniach widać, jak dwójka Włochów zaciąga zataczającą się kobietę do pokoju dla pracowników klubu, po czym po kilkunastu minutach wychodzi.

bDKdsmJj
Zobacz także: Zobacz też: Piwnica, w której mąż zakopał ciało żony. Policja znalazła go po latach

Skazani byli dumni z tego, co zrobili. Kamery zarejestrowały, jak po wyjściu z pomieszczenia mężczyźni przytulają się i zbijają wspólnie piątki, żartując z popełnionego chwilę wcześniej czynu. W tym czasie ich ofiara leży pozostawiona w łazience - donosi The Guardian.

Naprawdę nie rozumiem, jak dwoje ludzi może zachowywać się tak zwierzęco wobec innej osoby oraz uważać to zabawne – powiedziała 23-latka, której tożsamość nie została ujawniona.

bDKdsmJp

Włosi wykazali się niezwykłą brutalnością. Zgwałcona kobieta zeznała, że pamięta uczucie ogromnego bólu i twierdzi, że miała trudności z chodzeniem. Po zabraniu jej do szpitala konieczne było nawet przeprowadzenie operacji z powodu odniesionych obrażeń. Orlando i Costanzo gwałt nagrywali telefonem komórkowym. Filmem chwalili się później swoim kolegom.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDKdsmJK
KOMENTARZE
(249)
Azymut
rok temu
No to z pupci chłopcy będą mieli jesień średniowiecza w więźniu..
Lew
rok temu
Ciekawe czemu tu mamy dane, narodowość i zdjęcia czyli bardzo dobrze lecz gdy dotyczy to kolorowych to nie mamy NIC ?
jOLA
rok temu
"Bohaterowie" - upili dziewczynę (może z narkotykiem), obezwładnili, w dwójkę maltretowali, w dwójkę jak wściekłe psy uprawiali fizolski seks.Prymitywne dupki a nie mężczyźni !
bDKdsmJL
zzz
rok temu
Ciekawe czy pochwalą się filmem z więzienia jak robią za męskie prostytutki.
Psycholog
rok temu
"jak dwoje ludzi może zachowywać się tak zwierzęco" - sprostowanie, zwierzęta tak nie czynią, robią to wyłącznie w celach reprodukcji, to zachowanie ludzkie-bestialskie.
Najnowsze komentarze (249)
Many
rok temu
No
janekwisniews...
rok temu
Mam nadzieję, że sędzia przybije każdemu z nich piętnastkę". Swoją drogą dobrze, że w ich sprawie nie będzie orzekał sędzia od Najsztuba...
nadarzyniak
rok temu
Napisali : "zezwierzęcenia"..... Powiedzcie mi, K T Ó R E zwierzę zrobiło by zwierzęciu coś tak strasznie bestialskiego ? Do czegos tak potwornie bestialskiego " zdolny " jest "tylko" człowiek. Człowiek ?
Centek
rok temu
No i co takiego się stało
Mario
rok temu
A niby za gwałt w Anglii grozi dożywocie, a tu?
Rav
rok temu
Tak a propos - zwierzęta nie gwałcą. Chyba, że spurkowe krowy, ale to inna bajka.
To kara?
rok temu
7,5 roku za zniszczenie człowieka?
Doomel
rok temu
Nie tam, żebym się czepiał... Ale czy można zgwałcić nie brutalnie?
bDKdsmJD
Kamyk
rok temu
Nienawidzę takiego czegoś niema wyrokku za takie coś surowy wyrok
hirols
rok temu
No cóż potencjalne ,,panienki" w odsiadce. Współwięźniowie będą czyhać na ich ,,cnotę".
marian
rok temu
jak trójka śniadych młodzieńców w Szwecji włamało się do mieszkania pewnej dziewczyn i gwałcili ją przez kilka godzin na zmianę transmitując to przez facebooka to afery nie było:)
pingu
rok temu
tak się kończy "równouprawnienie". w klubie nocnym samotna kobieta szuka przygód czy może weszła tam bo ją bolała głowa??? a jak szukała to znalazła. Kobieta zataczała się ? pewnie z powodu silnego wiatru!!! Jednym słowem sprawdza się powiedzenie - kto szuka ten znajdzie !!!! a myślała ,że znajdzie milutkich "opalonych "kochasiów którzy zapłacą za jej drinki?????
Krycha z Sejm...
rok temu
Swoją drogą to niezłe ciacha, sama bym tak chciała.
Emma
rok temu
piszemy: czy ujdzie na sucho, a nie wyjdzie na sucho!!!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić