Wróć na
Bartłomiej Bajerski
|
aktualizacja

Była muzułmanka ostro atakuje islam. "Zachód jest naiwny"

158
Podziel się

Yasmine Mohammed, była muzułmanka, mówi, że "próbuje nauczyć Zachód prawdziwej natury islamu". Kobieta była żoną członka Al-Kaidy, a teraz pomaga innym muzułmanom, którzy porzucili islam. Yasmine Mohammed przestrzega przed naiwnością.

Była muzułmanka ostro atakuje islam. "Zachód jest naiwny"
(Facebook.com, Yasmine Mohammed)
bCGlKKyd

Demokracje zachodnie cierpią z powodu toksycznej mieszanki arogancji i naiwności, która czyni je samozadowolonymi - mówi Yasmine Mohammed w rozmowie z "Jerusalem Post".

Była muzułmanka ostrzega, że islam jest zagrożeniem dla Zachodu. Podkreśla, że ma prawo do takiej oceny, bo "przeżyła każdy aspekt islamu, aż do bycia dżihadystką". Mieszkająca w Kanadzie Yasmine Mohammed została zmuszona do małżeństwa z członkiem Al-Kaidy, uwolnionym z więzienia przez Osamę bin Ladena. Po kilku latach udało się jej uciec od męża, chroniąc swoją córkę przed rytualnym okaleczeniem narządów płciowych.

Nie doceniają potęgi islamu, patrzą na to, co zrobili muzułmanie w innych krajach i arogancko myślą, że "nam to się nie przydarzy", mimo że dzieje się to tuż pod ich nosem - Yasmine Mohammed ostro ocenia kraje Zachodu.

bCGlKKyf

Zobacz także: Chińskie władze niszczą meczety

Przestrzega przed przyjmowaniem zachowań, które są oznaką przemocy. Była muzułmanka wyjaśnia to na przykładzie hidżabu.

Zakładają hidżab Barbie, noszą na wybiegach, są na okładkach czasopism. Narzędzie ucisku, ubranie, które utrwala kulturę gwałtu, jest celebrowane przez kobiety, które twierdzą, że są postępowe. Chcą wolności dla siebie, ale chętnie wspierają ujarzmienie innych kobiet - Yasmine Mohammed atakuje w ten sposób przede wszystkim osoby o poglądach lewicowych, bo jak twierdzi "sercem naiwności Zachodu jest niepokojący sojusz islamu z lewicą".

Kobieta dorastała w Kanadzie jak przeciętna nastolatka. Jej życie diametralnie zmieniło się, gdy jej matka wyszła za mąż za pobożnego muzułmanina. Wtedy - jak opowiada - z jeżdżenia na rowerze i pływania przeszła do noszenia hidżabu i kar cielesnych za brak opanowania na pamięć Koranu. Później została zmuszona do małżeństwa z członkiem Al-Kaidy.

bCGlKKyl

Byłam ucieleśnieniem ekstremistycznego muzułmanina. To, że ktoś taki jak ja zmienia się tak zdecydowanie, mówi o sile ludzkiej odporności - twierdzi Yasmine Mohammed.

Była muzułmanka założyła organizację Free Hearts Free Minds. Wspiera ona psychicznie innych muzułmanów, którzy odeszli od islamu w krajach karzących śmiercią porzucenie obowiązującej religii. Yasmine Mohammed napisała książkę "Wyznania byłej muzułmanki". Jak mówi, jej misją jest pomoc apostatom żyjących w krajach muzułmańskich oraz "nauczanie naiwnego Zachodu o prawdziwej naturze islamu".

bCGlKKym

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bCGlKKyG
KOMENTARZE
(158)
hmmm
11 miesięcy temu
Kto ma problem z logiką? my czy politycy którzy wpierają podejrzane migracje?
Kriss
11 miesięcy temu
powinno się zakazać islamu -tak jak faszyzmu
TakiJeden
11 miesięcy temu
W Japonii islam jest zakazany .
bCGlKKyH
andre64
11 miesięcy temu
Islam to najwieksze zagrozenie dla swiata demokratycznego od czasow II wojny swiatowej Mieszkam od ponad 20 lat w Szwecji i obserwuje ekspansje tej "pokojowej" religi Naiwnosc czesci elit europejskich jest dla mnie niezrozumiale , jak mozna tego nie dostrzegac . Problem w tych krajach bedzie narastac i skonczy sie tak jak skonczylo sie w Syrii i pewnie wiele krajow europie tego zyczy
ola
11 miesięcy temu
muzułmanie się chwalą że allach jest panem kłamstwa i podstępu a na usługach ma demony ,dla mnie to definicja szatana ,może dlatego zlewaczałe feministki wbrew prawom kobiet popierają tą najbardziej szowinistyczną ideologię na świecie,wysłać je na obrzezanie niech zakosztują islamskich miodów
Najnowsze komentarze (158)
Angel
6 miesięcy temu
Masoni chcą zlikwidować ludzi by oni tylko mogli żyć. Masoni mają boga Lucyfera.
Angel
6 miesięcy temu
Masoni chcą zlikwidować ludzi by oni tylko mogli żyć. Masoni mają boga Lucyfera.
Hmmmm
10 miesięcy temu
Donald? Donald hop hop? Jesteś? A zwolennicy Donalda? Hop hop, jesteście? Halo!
jacek
10 miesięcy temu
ktoś powiedział : "Historia uczy, że ludzkość niczego się z niej nie nauczyła." I taki wzniosek można wyciagnąc obserwując napływ imigrantów do Polski... A winę za to ponosza pazerni przedsiebiorcy i uczelnie, którym ciągle mało, mało dochodów.
Dfhjiop
10 miesięcy temu
Ta kobieta ma wyprany mózg . Mówi że nie nawiedzi islamu a wszyscy terroryści mają obowiązek kłamać ,, tania,, . Mówi tak aby okłamywać niewiernych .
Gość
11 miesięcy temu
Wyslac do niej całą opozycję że Schetyną na czele. Może czegoś się dowiedzą.
TW WOLSKI
11 miesięcy temu
tylko islam może zabić świat :)
as
11 miesięcy temu
politycy to zdrajcy i świadomie oddją nas w łapy islamu
bCGlKKyz
3456yujhytr43...
11 miesięcy temu
Szacun Yasmine, tak trzymac i dziekujemy!!!
nock
11 miesięcy temu
bzdury
Ziom
11 miesięcy temu
Jak dobrze czasami poczytać o logicznie myślących ludziach. Niech się w końcu ten naiwny zachód opamięta!
nikz
11 miesięcy temu
niech zachod bieze przyklad z chin a nie jeszcze im nowe meczety buduje!!!!!!!!!!!!!!!!
zed
11 miesięcy temu
już ją lubie. mówi wprost o arogancji i głupocie elit rządzących światem europejskim.
JudeRaus
11 miesięcy temu
To nie jest problem zachodniej demokracji, to mrówcza praca narodu wybranego - korzenia lewicy i bolszewizmu
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić