REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Bartłomiej Bajerski18.08.19 (11:03)

Była muzułmanka ostro atakuje islam. "Zachód jest naiwny"

Yasmine Mohammed, była muzułmanka, mówi, że "próbuje nauczyć Zachód prawdziwej natury islamu". Kobieta była żoną członka Al-Kaidy, a teraz pomaga innym muzułmanom, którzy porzucili islam. Yasmine Mohammed przestrzega przed naiwnością.
Yasmine Mohammed / Facebook.com

Demokracje zachodnie cierpią z powodu toksycznej mieszanki arogancji i naiwności, która czyni je samozadowolonymi - mówi Yasmine Mohammed w rozmowie z "Jerusalem Post".

Była muzułmanka ostrzega, że islam jest zagrożeniem dla Zachodu. Podkreśla, że ma prawo do takiej oceny, bo "przeżyła każdy aspekt islamu, aż do bycia dżihadystką". Mieszkająca w Kanadzie Yasmine Mohammed została zmuszona do małżeństwa z członkiem Al-Kaidy, uwolnionym z więzienia przez Osamę bin Ladena. Po kilku latach udało się jej uciec od męża, chroniąc swoją córkę przed rytualnym okaleczeniem narządów płciowych.

REKLAMA

Nie doceniają potęgi islamu, patrzą na to, co zrobili muzułmanie w innych krajach i arogancko myślą, że "nam to się nie przydarzy", mimo że dzieje się to tuż pod ich nosem - Yasmine Mohammed ostro ocenia kraje Zachodu.

Zobacz także: Chińskie władze niszczą meczety

Przestrzega przed przyjmowaniem zachowań, które są oznaką przemocy. Była muzułmanka wyjaśnia to na przykładzie hidżabu.

Zakładają hidżab Barbie, noszą na wybiegach, są na okładkach czasopism. Narzędzie ucisku, ubranie, które utrwala kulturę gwałtu, jest celebrowane przez kobiety, które twierdzą, że są postępowe. Chcą wolności dla siebie, ale chętnie wspierają ujarzmienie innych kobiet - Yasmine Mohammed atakuje w ten sposób przede wszystkim osoby o poglądach lewicowych, bo jak twierdzi "sercem naiwności Zachodu jest niepokojący sojusz islamu z lewicą".

Kobieta dorastała w Kanadzie jak przeciętna nastolatka. Jej życie diametralnie zmieniło się, gdy jej matka wyszła za mąż za pobożnego muzułmanina. Wtedy - jak opowiada - z jeżdżenia na rowerze i pływania przeszła do noszenia hidżabu i kar cielesnych za brak opanowania na pamięć Koranu. Później została zmuszona do małżeństwa z członkiem Al-Kaidy.

Byłam ucieleśnieniem ekstremistycznego muzułmanina. To, że ktoś taki jak ja zmienia się tak zdecydowanie, mówi o sile ludzkiej odporności - twierdzi Yasmine Mohammed.

Była muzułmanka założyła organizację Free Hearts Free Minds. Wspiera ona psychicznie innych muzułmanów, którzy odeszli od islamu w krajach karzących śmiercią porzucenie obowiązującej religii. Yasmine Mohammed napisała książkę "Wyznania byłej muzułmanki". Jak mówi, jej misją jest pomoc apostatom żyjących w krajach muzułmańskich oraz "nauczanie naiwnego Zachodu o prawdziwej naturze islamu".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij