Chciał zrobić zdjęcie słoniowi. Zwierzę go zadeptało na oczach świadków

40-latek z Indii postanowił zrobić zdjęcie słonia, którego zauważył przy drodze.

Obraz
Źródło zdjęć: © Youtube.com
Kamil Karnowski

Podczas jazdy do pracy 40-latek z Indii utknął w korku spowodowanym przez słonia. Najprawdopodobniej zwierzę uciekło z pobliskiego parku narodowego Gorumara. Sadik Rahman postanowił podejść bliżej i uwiecznić nietypowe wydarzenie.

Dramatyczne nagranie trafiło do sieci. Widać na nim, jak słoń przewraca mężczyznę, a później zaczyna go deptać. Obrażenia spowodowane przez tak gigantyczne zwierzę okazały się tragiczne w skutkach.

Nikt nie pomógł ofierze. Świadkowie tragicznego wydarzenia przyglądali się i nagrywali je telefonami, ale nikt nie zareagował. Wezwano jedynie pogotowie, jednak mimo szybkiej reakcji ratowników, mężczyzna zmarł na miejscu.

Władze kraju apelują. Podobnych śmiałków w całym kraju nie brakuje, lecz prawie zawsze tego typu sytuacje kończą się źle dla człowieka, który próbuje obcować z dzikimi zwierzętami. W związku z tym, co stało się w Zachodnim Bengalu służby zaapelowały do mieszkańców Indii, aby w przypadku spotkania ze słoniem pod żadnym pozorem nie wysiadali z samochodów i nie próbowali zbliżać się do zwierzęcia.

Zobacz także: Nowi lokatorzy wrocławskiego zoo

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Wybrane dla Ciebie