Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kacper Krysztofik
|

Demolka w szkolnym WC. Gimnazjaliści wrzucili oburzające nagranie do sieci

57
Podziel się:

Kopanie drzwi, urywanie klamek, tłuczenie muszli klozetowych, niszczenie glazury - na takie "atrakcje" pozwolili sobie uczniowie jednego z lubelskich gimnazjów. Całe zdarzenie nagrali telefonem i nie omieszkali podzielić się filmem w internecie. Nie spodziewali się jednak tego, jak szybko internauci ustalą ich tożsamość

Demolka w szkolnym WC. Gimnazjaliści wrzucili oburzające nagranie do sieci
(Youtube.com)

Nagranie zostało opublikowane na Youtube, a stamtąd trafiło na Wykop. Jego użytkownicy w komentarzach nie zostawili suchej nitki na młodych wandalach. Ale na tym nie poprzestali. Udało im się zlokalizować szkołę, w której doszło do dewastacji toalety oraz ustalić, kim są chłopcy uczestniczący w rozróbie.

Wykopowicze szybko ustalili, że nagranie powstało w lubelskiej szkole podstawowej przy ul. Kosmowskiej. Okazało się, że dyrekcja już otrzymała film i potwierdziła, że to nie w tej placówce doszło do dewastacji. Ktoś zaproponował kolejny trop - szkołę podstawową nr 5 przy ul. Smyczkowej. To okazało się być strzałem w dziesiątkę.

Sprawa małoletnich wandali jest od dawna dobrze znana, a sprawcy tych wybryków zostali już ukarani. To uczniowie ostatniej kasy gimnazjum. Co ciekawe, zamieszczone w internecie nagranie przedstawia kilka różnych zdarzeń, które zmontowano w jeden film, przez co oglądający odnosi wrażenie, że całość akcji miała miejsce jednego dnia - ustalił portal "Lublin112".

*Uczniowie już jakiś czas temu zostali ukarani za dewastowanie szkolnych toalet. *Mieli obniżone oceny ze sprawowania, a ich rodzice musieli pokryć koszty napraw. Najwyraźniej to nie wystarczyło. Ponieważ wandale mimo wszystko postanowili pochwalić się tym nagraniem w sieci, władze szkoły zgłosiły sprawę do organów ścigania. Gimnazjaliści mogą stanąć przed sądem dla nieletnich i otrzymać dozór kuratora.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(57)
Twój Stary
2 lata temu
Wiecie że to norma w męskiej? Tylko to poprostu nagrali.
Teolog
4 lata temu
Pewnie byli po lekcji religii
carlos
4 lata temu
zatrudnić najdroższą firmę w regionie zrobić remont kapitalny i taką fv wystawić rodzicom tumanów z terminem natychmiastowym a jak nie to komornik
LEWEK1
4 lata temu
PO PIEWSZE OBCIAZYC RODZICOW ZA REMONT,PO DRUGIE SAD RODZINNY I POPRAWCZAK-AMEN.
Rodzic czterc...
4 lata temu
Rodzice zapłacili . Dwa miesiące wakacji w PGKiM żeby sami na to zarobili. Za komuny sąd by nakazał prace społeczne. No ale teraz bezstresowe wychowanie, więc zmusić rodziców do pokrycia kosztów. I pedagog ma problem z głowy . Za moich czasów były jeszcze w szkole po lekcjach tkz. koksogodziny , no ale teraz ekologia, więc rodzic zapłaci.
.
4 lata temu
W podstawówkach też dzieją się takie rzeczy tylko, gdy coś takiego zdarza się w gimnazjum to nagłaśniają, żeby "udowodnić" ludziom, że te placówki są takie złe i okropne i kiedyś było lepiej.
Sonia
4 lata temu
Rodzice zaplacą,a co nie stać ich!To co zbudujemy teraz my to oni rozwalą,obserwuje to pokolenie to lenie i nieroby,tylko biorą,nawet niby te grzeczne wykształcone daja na wychowanie dzieci ulicy bo przecież mysza zarobic na te zdewastowane klamki,wc,krzesła itp
Armagedon
4 lata temu
Takie są właśnie dzieci w tych czasach. Kłania się bezstresowe wychowanie. Ostatnio byłem świadkiem jak dziecko z podstawówki biegło z rowerem do autobusu a kierowca zamknął mu przed oczami drzwi. Dziecko rzuciło rowerem w autobus, biło rękami i kopało ( oczywiście wyzwiska też były ). Kierowca aż wyszedł z autobusu. Takie właśnie są teraz dzieci.
ojciec też
4 lata temu
Nie chcę widzieć programu typu: "Co zrobiła szkoła? Co zrobił pedagog? Co zrobił wychowawca?" Spytajmy "Co zrobili rodzice i kurator? Gdyby kary były surowe, natychmiastowe i nieuniknione to żyło by się lepiej. Wszystkim.
Ferr
4 lata temu
Pa to lo gia
znafca demolk...
4 lata temu
raczej to nie smieszne. taki niszczyciel nawet klamki nie potrafi zamontowac w drzwiach bo jest ynteligentny inaczej. słabe. my tez niszczylismy różne szkolne rzeczy ale nie tak , to głupie tak sie nie psuje kibli
jan
4 lata temu
Wychowanie bezstresowe ! Jak mnie napadnie jakiś gnój to będzie na świecie jednego chwasta mniej !
....
4 lata temu
Inteligencja narodu ..
AA
4 lata temu
Dzieło życia.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić