Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Donald Trump zaatakowany. Film z Agatą Dudą posłużył za oręż

150
Podziel się

Na Donalda Trumpa spadł kolejny cios. Tym razem prezydenta USA ostro skrytykował Joe Biden. Polityk ma nadzieję, że w przyszłym roku uda mu się uzyskać nominację na kandydata w wyborach z ramienia Partii Demokratycznej. Joe Biden użył do wyśmiania Donalda Trumpa m.in. szeroko komentowanego wcześniej nagrania z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy i jego żony Agaty Dudy.

Donald Trump zaatakowany. Film z Agatą Dudą posłużył za oręż
(East News, AP/Associated Press)
bCNjQjUB

Donald Trump jest regularnie krytykowany przez polityków z drugiej strony barykady. Liderowi Stanów Zjednoczonych zarzuca się między innymi brak wystarczającego obejścia, które pozwoliłoby mu godnie reprezentować swój kraj na arenie międzynarodowej. Joe Biden wykorzystał atak Trumpa na premiera Kanady Justina Trudeau za rzekome podśmiewanie się w kuluarach szczytu NATO z prezydenta USA. Główny lokator Białego Domu nazwał Kanadyjczyka dwulicowym. Niektórzy komentatorzy porównali zachowanie Trumpa do obrażonego małego chłopca.

Joe Biden nie szczędzi ostrych słów obecnemu liderowi Stanów Zjednoczonych. Na swoim oficjalnym Twitterze opublikował materiał wideo, prezentujący działania Donalda Trumpa w negatywnym świetle. To zbiór fragmentów różnych filmików, przedstawiających zagraniczne "kompromitacje" prezydenta.

Zobacz też: Szczere wyznanie Trumpa. "To najbardziej nieprzyjemna rzecz, jaką robię"

bCNjQjUD

Biden wykorzystał między innymi materiał z Agatą Dudą. Chodzi o nagranie wykonane podczas pamiętnej wizyty Donalda Trumpa w Polsce w lipcu 2017 roku. Kiedy Donald Trump chciał podać pierwszej damie dłoń, ta minęła go i przywitała się z Melanią Trump.

Filmik z Agatą Dudą "ignorującą" Trumpa szybko stał się hitem internetu. Pojawiły się głosy, że pierwsza dama chciała zamanifestować swój brak akceptacji dla poczynań amerykańskiego prezydenta.

Sprostowaniem sytuacji zajął się osobiście Andrzej Duda. Okazało się, że fragment został wyrwany z kontekstu – Donald Trump po prostu pomylił kolejność, w jakiej powinien przywitać się z parą prezydencką. Po tym, jak Agata Duda uścisnęła dłoń Melanii Trump, odwróciła się do jej męża i z uśmiechem podała mu rękę.

bCNjQjUJ

Kim jest Joe Biden? To były wiceprezydent Stanów Zjednoczonych i jeden z najbardziej wpływowych polityków Partii Demokratycznej. Nie wiadomo, czy Joe Biden widział pełne nagranie z wizyty w Polsce. Biorąc pod uwagę, w jakim kontekście przedstawił wybrany fragment, prawdopodobnie chodziło mu o wymierzenie ostrza krytyki w Donalda Trumpa, który pomylił kolejność powitania.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bCNjQjVe
KOMENTARZE
(150)
notak
8 miesięcy temu
Może Dudowa wyraziłaby, brak akceptacji, dla łamania Konstytucji, niszczenia Polski, jej pozycji, reputacji i spokoju społecznego, przez małżonka Dudę ?
hania pisa
8 miesięcy temu
przecież ta czosnek nie zna etykiety tak samo jak ta maliniaka to co sie dziwić , paradne
mysza
8 miesięcy temu
Dudowa nie zrobiła tego specjalnie. Ona po prostu nie potrafiła się zachować w takiej sytuacji. Brak jej przeszkolenia z zakresu protokołu dyplomatycznego.
bCNjQjVf
gość
8 miesięcy temu
Bzdura. Agata Duda popełniła gafę a nie Trump...
he he he
8 miesięcy temu
To pokazuje jakie mamy obecnie elity.
Najnowsze komentarze (150)
Jak Damy i wi...
8 miesięcy temu
To taka dama jak sołtysowa Szydłowa do pięt nie dorastają Pani Jolancie Kwaśniewskiej
sdfsaf
8 miesięcy temu
1 dama marionetki haha
taka prawda
8 miesięcy temu
W stanach podobnie jak w Polsce żydo-łopozycja dwoi się i troi żeby uwalić Trampa.
Donek
8 miesięcy temu
Najlepsze jak Ryży Fryc udaje ,że strzela w plecy prezydenta D.Trumpa
Fred
8 miesięcy temu
Głupoty piszecie. Fakt ten w dyplomacji świadczy i takich samych intencjach,lecz innej interpretacji oraz innych zwyczajach kulturowych
Hohek
8 miesięcy temu
Teraz są nowe zdj3cia na twitterze jak król europy trzyma D. Trumpa pod pistoletem za plecami u donka na profilu
wap
8 miesięcy temu
trump,to smieszny ty smieszny bo twoja zona chodzi bez zebow
Wesoły Romek
8 miesięcy temu
Smieję się od lipca 2017 i nie mogę przestać !!! Co robić? A teraz jeszcze pewien rudy gość na twitterze takie śmieszne zdjęcie wstawił....hihihihahah....no nie mogę....popuściłem....
bCNjQjUX
Komen
8 miesięcy temu
Biden to b. brudny typ Jako vice-prezydent USA ochraniał prywatny. kolonialnych geszeft swego syna, Huntera Bidena w ukraińskim gaz-koncernie Igora Kołomojskiego - BURISMA. HOLDING. Na funkcję jednego z dyrektorów tego koncernu w 2014r. (po kijowskim Majdanie) zaprosił Bidena Juniora - nasz Aleksander Kwaśniewski, wcześniej już zatrudniony w BURISMIE HOLDING. A ludzie na Majdanie GINĘLI NAPRAWDĘ...
as
8 miesięcy temu
o2 to jednak lewackie szczujące ku wy !!!!!!!!!
as
8 miesięcy temu
LEWACKA ŚWINIARNIA KWICZY !
????
8 miesięcy temu
i kogo to obchodzi ????????????????????
Lis
8 miesięcy temu
Łamania konstytucji buhahhahahaha jak by zapytać cię chłopie o szczegóły tego łamania to byś gębę otworzył i ślina cieknie bo nie wiesz co mówisz
Rychu
8 miesięcy temu
Zmieńcie tytuł bo stracicie czytelnika za takie numery.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić