REKLAMA
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla01.01.19 (21:11)

Donald Trump złożył życzenia noworoczne "hejterom i fakenewsowym mediom"

Prezydent Stanów Zjednoczonych zapowiada, że 2019 rok będzie fantastycznym czasem dla wszystkich, którzy "nie mają obsesji na jego punkcie".
twitter.com

Donald Trump złożył życzenia w swoim stylu za pośrednictwem Twittera. Prezydent Stanów Zjednoczonych zapowiedział też w poście pisanym wielkimi literami, że jego kraj czekają "wielkie rzeczy".

Szczęśliwego nowego roku dla wszystkich, także hejterów i fakenewsowych mediów! 2019 będzie fantastycznym rokiem dla tych, którzy nie cierpią na syndrom obłędu na punkcie Trumpa. Po prostu uspokójcie się i cieszcie się podróżą - napisał amerykański prezydent.

REKLAMA

W poniedziałek Trump zamieścił na profilu podsumowanie 2018 roku. W prawie dwuminutowym nagraniu życzył też Amerykanom udanego Sylwestra i zapowiadał, że 2019 rok będzie "skomplikowany, ale wspaniały".

Nie było nigdy administracji, która osiągnęłaby więcej, niż administracja Trumpa przez pierwsze dwa lata urzędowania - tradycyjnie zapewnił Amerykanów Trump.

Prezydent wymienił sukcesy swojego gabinetu. "Świetna kondycja" amerykańskiej gospodarki przekłada się na zarobki obywateli, którzy wreszcie nie muszą pracować na dwóch lub trzech etatach, żeby godnie żyć. Prezydent podkreślił też, że USA potrzebują granic do skutecznego chronienia swego bezpieczeństwa. Spór o finansowanie jednej ze sztandarowych obietnic Trumpa, czyli budowy muru na granicy USA z Meksykiem doprowadził do częściowego paraliżu funkcjonowania rządu federalnego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Donald Trump zdradził publicznie ważną tajemnicę

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij