Wróć na
Dagmara Smykla
|

Donald Trump złożył życzenia noworoczne "hejterom i fakenewsowym mediom"

26
Podziel się

Prezydent Stanów Zjednoczonych zapowiada, że 2019 rok będzie fantastycznym czasem dla wszystkich, którzy "nie mają obsesji na jego punkcie".

Donald Trump złożył życzenia noworoczne "hejterom i fakenewsowym mediom"
(twitter.com)
bCNWayTF

Donald Trump złożył życzenia w swoim stylu za pośrednictwem Twittera. Prezydent Stanów Zjednoczonych zapowiedział też w poście pisanym wielkimi literami, że jego kraj czekają "wielkie rzeczy".

Szczęśliwego nowego roku dla wszystkich, także hejterów i fakenewsowych mediów! 2019 będzie fantastycznym rokiem dla tych, którzy nie cierpią na syndrom obłędu na punkcie Trumpa. Po prostu uspokójcie się i cieszcie się podróżą - napisał amerykański prezydent.

W poniedziałek Trump zamieścił na profilu podsumowanie 2018 roku. W prawie dwuminutowym nagraniu życzył też Amerykanom udanego Sylwestra i zapowiadał, że 2019 rok będzie "skomplikowany, ale wspaniały".

bCNWayTH

Nie było nigdy administracji, która osiągnęłaby więcej, niż administracja Trumpa przez pierwsze dwa lata urzędowania - tradycyjnie zapewnił Amerykanów Trump.

Prezydent wymienił sukcesy swojego gabinetu. "Świetna kondycja" amerykańskiej gospodarki przekłada się na zarobki obywateli, którzy wreszcie nie muszą pracować na dwóch lub trzech etatach, żeby godnie żyć. Prezydent podkreślił też, że USA potrzebują granic do skutecznego chronienia swego bezpieczeństwa. Spór o finansowanie jednej ze sztandarowych obietnic Trumpa, czyli budowy muru na granicy USA z Meksykiem doprowadził do częściowego paraliżu funkcjonowania rządu federalnego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Donald Trump zdradził publicznie ważną tajemnicę

bCNWayUi
KOMENTARZE
(26)
bolo
2 lata temu
Cnn tylko pisze o nim.
Polak
2 lata temu
Brawo Prezydencie ,NAJWIĘKSZEGO MOCARSTWA ŚWIATA
politico
2 lata temu
Przeciętny Amerykanin nie ma pojęcia gdzie leży Polska.
bCNWayUj
567y87898
2 lata temu
szkoda czlowieka jutro bedzie gadal co innego
mar
2 lata temu
Przecież Trump to hejter
Najnowsze komentarze (26)
Wizem, że jes...
2 lata temu
Nie jestem hejterem, a w podróż też sie nie wybieram.
Prodonld
2 lata temu
pis czyt: pisowska inicjatywa samozagłady Lub: putinowska inicjatywa samozaglłdy
qd
2 lata temu
najgorszy typ typa
Enmerkar
2 lata temu
Osobiście Amerykanom życzę usunięcia wszystkich imigrantów. Takich, jak m.in Trump, Obama, Bushowie, Żydzi i tym podobne męty. Żeby w Ameryce Północnej zostali tylko prawdziwi Amerykanie (Indianie, ludność Meksyku, Gwatemali, Hondurasu itd.)
Innocent
2 lata temu
Zapomniał o DYKTATURZE PiS .
TAK-YES!!!!!>...
2 lata temu
i tu Pan Prezydent USA ma RACJĘ!!!!!!!
politico
2 lata temu
Przeciętny Amerykanin nie ma pojęcia gdzie leży Polska.
fake news
2 lata temu
"fakenewsowe media", co za makarnizm. Nie prościej było napisać że złożył też życzenia kłamliwym mediom ? Smykla jesteś w Polsce.
bCNWayUb
Anty PiS
2 lata temu
Życzenia Trumpa to wina totalitarnej dyktatury PiS!
Makazja
2 lata temu
Myślę, że wielki czas na to by komentarze były tu poprzez Facebooka lub twitter. Tak wypisują co chcą i kto chce brednie
imigrant
2 lata temu
Nadchodzi zmiana, wszystkie złodzieje od lewaków poprzez socjalistów do komunistów będą się mieć z pyszna.
Polak
2 lata temu
A ja z cała mocą twierdze, że Prezydent Trup z USA to "dupek" w całej rozciągłości wyrazu. Dlaczego bo zamiast co do jednego centa z Banków Żydowskich w USA przejąć na własność Państwa Amerykańskiego ,a Żydów boso w tym Davida Rockefellera pogonić boso do Izraela wykupionego za pieniądze Żydów w USA i utworzonego przez Armię Polską pod wodzą generała Andersa w drodze na Monte Casino. Bo to jest prawda a prawda nie da się oszukać!!!!!!
567y87898
2 lata temu
szkoda czlowieka jutro bedzie gadal co innego
Dumbledor
2 lata temu
Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil, Zieg Heil,
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić