Dramatyczny film z USA. Przechodnie ratują 5-latkę po samobójstwie ojca

9

Wideo pokazuje moment, w którym pięcioletnia dziewczynka jest wyciągana spod wagonu metra na Bronksie. Chwilę wcześniej jej ojciec targnął się na własne życie, skacząc pod pociąg.

Dramatyczny film z USA. Przechodnie ratują 5-latkę po samobójstwie ojca
(Youtube.com)

Dramatyczny film wykonany przez świadka pokazuje, jak dwóch mężczyzn na torach wyciąga dziecko spod pociągu metra i stawia je na peronie, gdzie zebrał się tłum gapiów. Wszyscy wyraźnie poczuli ulgę, kiedy dziewczynka wykonała kilka kroków.

Miała szczęście. To niewiarygodne, że żyje - powiedział jeden z przybyłych na miejsce policjantów.

29-letni Cesar Dominguez był jednym z dwóch dobrych samarytan, którzy wskoczyli na tory, aby wyciągnąć 5-latkę spod pociągu. Na szczęście dziecko poniosło tylko powierzchowne obrażenia - donosi "New York Post". Dziewczynkę przetransportowano do szpitala na badania.

Facet skoczył. Nikt się na niego ni przewrócił. Nikt go nie popychał…Nigdy w życiu nie widziałem czegoś takiego - relacjonował Dominguez.

Zobacz także: Zobacz także: Pościg za piratem drogowym

Mężczyzna dodał, że zeskoczył po tym, jak usłyszał przerażone płaczące i krzyczące dziecko. Na szczęście metro nie uderzyło dziewczynki. Drugi mężczyzna, który pomógł dziecku, to człowiek o imieniu Tony. Stał on na peronie w czasie całego incydentu. Kiedy pociąg się zatrzymał, chciał pomóc im obojgu, jednak dla ojca dziewczynki było już za późno. Podczas akcji ratowania dziecka Tony zranił się w nogę i został zabrany do szpitala.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić