Bartosz Nowak| 
aktualizacja 

Drugi sezon "Stranger Things" na ukończeniu. Będzie więcej odcinków

5

Platforma Netflix poinformowała, że zdjęcia do drugiego sezonu serialu "Stranger Things" są już na ukończeniu. Obecnie trwają prace nad dwoma ostatnimi odcinkami. Dla wszystkich fanów jest to świetna wiadomość. Zła natomiast jest taka, że na premierę trzeba poczekać aż do Halloween.

Drugi sezon "Stranger Things" na ukończeniu. Będzie więcej odcinków
(materiały promocyjne)

Drugi sezon będzie bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z pierwszej serii. Wszyscy główni bohaterowie powrócą, a towarzyszyć im będzie przynajmniej kilku nowych: oprócz Seana Astina i Paula Reisera, w mieście pojawi się nowe rodzeństwo: Billy i Max, w których wcielą się Dacre Montgomery i Sadie Sink. Co jeszcze wiadomo na temat drugiego sezonu?

Przede wszystkim Jedenastka powróci. "Stranger Things" nie byłby tym samym serialem, gdyby nie Millie Bobby Brown. Jej niezwykła szczerość połączona z emocjonalną głębią, nieosiągalną dla wielu dorosłych aktorów, stworzyła niezapomnianą kreację. Nie wiemy jeszcze gdzie dokładnie jest, co robi i co się z nią dzieje, ale jedno jest pewne: to dopiero początek jej historii.

Tym bardziej, że przejście do świata po drugiej stronie wciąż jest otwarte. Laboratorium kierować będzie dr Owens (Paul Reiser)
, nie wiadomo jednak, czy to na pewno zmiana na lepsze dla mieszkańców już i tak mocno doświadczonego przez los miasteczka. Jest to ważna informacja, ponieważ w krótkim zwiastunie opublikowanym przez Netflix widać zapowiedź nowych potworów, które mogą, ale w kontekście wciąż otwartej bramy wcale nie muszą być tylko wytworem wyobraźni bohaterów.

Pierwszy, ośmioodcinkowy sezon "Stranger Things" cały czas można oglądać na platformie Netflix. Drugi sezon ma być o jeden odcinek dłuższy, a jego premiera będzie miała miejsce 31 października 2017 roku.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić