REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Łukasz Dynowski15.10.19 (09:43)

Dziecko pochowane żywcem. Szokujące odkrycie na cmentarzu

Żywe dziecko zostało odnalezione w grobie. Dziewczynkę znalazł człowiek, który usłyszał, jak niemowlę płacze. Mężczyzna na tym samym cmentarzu kopał grób dla własnej córki.
iStock.com

Mężczyzna usłyszał płacz. Kiedy zaczął się rozglądać, znalazł dziecko w grobie głębokim na 3 metry. Mężczyzna przyszedł na cmentarz, żeby pochować córkę, która urodziła się o 7 miesięcy za wcześnie.

Żałobnik był wstrząśnięty. Wyciągnął dziewczynkę z grobu i przez watę podał jej mleko, po czym zadzwonił na policję i pogotowie. Dziecko przebywa w tej chwili w prywatnym szpitalu. Jego personel nadał dziewczynce imię Sita.

REKLAMA

Próbujemy teraz znaleźć rodziców dziecka. Wyciągniemy surowe konsekwencje wobec tych, którzy pochowali dziecko żywcem – stwierdził rzecznik policji.

Zobacz też: Przeanalizowali szczątki dziecka. Doszli do makabrycznych wniosków

Nie wiadomo, jak długo dziecko leżało w grobie. Lekarze spodziewają się w każdym razie, że dziewczynka przeżyje i wróci do pełni sił. Policja podejrzewa tymczasem, że to kolejna w stanie Uttar Pradesh świadoma próba zabicia dziecka płci żeńskiej.

Dziewczynki są czasami w Indiach świadomie zabijane przez rodziców. To skutek m.in. wysokiego posagu, który rodzice muszą wnieść, kiedy córka wychodzi za mąż. Poza tym niektórzy dorośli wolą, żeby urodził im się syn, ponieważ jest większą gwarancją dochodu – informuje "The Telegraph".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij