Bartosz Nowak| 
aktualizacja 

Dzielna kobieta urodziła dziecko w samolocie

8

Tego lotu pasażerowie i załoga tureckich linii lotniczych nigdy nie zapomną. Kobieta będąca w 28 tygodniu ciąży w trakcie lotu odczuwała bóle, które ostatecznie przerodziły się w... poród.

Dzielna kobieta urodziła dziecko w samolocie
(Twitter/Turkish Airlines)

Podczas lotu pojawił się kolejny pasażer. Kobieta skarżyła się na bóle, nikt jednak nie sądził, że podczas tego lotu urodzi. Kiedy zaczęła mieć skurcze, dzielne stewardessy spisały się na medal przyjmując poród. Nawet pasażerowie włączyli się do pomocy. Dzięki ich szybkiej reakcji na pokładzie pojawiła się mała dziewczynka.

Poród zaczął się niedługo po starcie. Nafi Diaby nagle zaczęła rodzić, kiedy samolot znajdujący się na wysokości ok. 12 km pokonywał trasę z Konakry, stolicy Gwinei, do Wagadugu, stolicy Burkina Faso. Kobieta była dopiero w siódmym miesiącu ciąży, więc wszyscy byli zdziwieni zaistniałą sytuacją. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Kobieta i dziecko są zmęczone, ale czują się dobrze. Zaraz po tym, jak Boeing 737 wylądował w Burkina Faso, rodzina została przewieziona do szpitala.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić