REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 25 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
BB15.05.19 (12:35)

Film Tomasza Sekielskiego w Telewizji WP. Kiedy premiera "Tylko nie mów nikomu"?

Poruszający film Tomasza Siekielskiego trafi do Telewizji WP. Głośny dokument "Tylko nie mów nikomu", opowiadający o przypadkach pedofilii wśród polskich księży i tuszowaniu ich przestępstw przez biskupów, będzie miał premierę w czwartek 16 maja 2019.
Sekielski / Youtube.com

Film o pedofilii w polskim Kościele nie był jeszcze pokazywany w telewizji. Premierę Tomasz i Marek Siekielscy zaplanowali na YouTube. Dokument "Tylko nie mów nikomu" udostęniono w internecie w sobotę 11 maja 2019 roku.

Teraz film Tomasza Sekielskiego, którego producentem był Marek Siekielski, trafi na ekrany telewizorów. Jako pierwsza pokaże go Telewizja WP.

REKLAMA

Kiedy emisja filmu Tomasza Sekielskiego w Telewizji WP?

Premiera telewizyjna "Tylko nie mów nikomu" odbędzie się 16 maja 2019 roku o godzinie 23.00. Dokument opowiada historie ofiar księży pedofilów i ukrywania sprawców molestowania przez polskich biskupów.

Od momentu udostępnienia filmu na YouTube stał się on tematem numer 1 w Polsce. Zaostrzenie kar dla pedofilów zapowiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro i premier Mateusz Morawiecki. Propozycja zakłada, że górna granica kary wyniesie 30 lat więzienia.

Film Tomasza Sekielskiego odtworzono do tej chwili ponad 14,5 mln razy. Teraz - prócz internautów - dokument "Tylko nie mów nikomu" będą mogli obejrzeć także telewidzowie. Przypominamy - premiera filmu Tomasza Sekielskiego w Telewizji WP już w czwartek 16 maja o godzinie 23.00.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij