Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Natalia Bogucka30.11.18 (20:32)

Genialna przeróbka ośmieszyła rasistowski napis w Londynie

Brytyjczyk przekształcił rasistowskie graffiti, które pojawiło się na ogrodzeniu w jego mieście. Nadał mu pozytywny przekaz, stosując prosty i celny zabieg.
facebook.com/TajAli

W Walthamstow, dzielnicy Londynu, pojawiło się rasistowskie graffiti. Na jednym z ogrodzeń wandale napisali "Mów po angielsku". To jedno z wielu graffiti z rasistowskim przekazem, które pojawiły się ostatnio w tej okolicy.

REKLAMA

*Chris Walker użył Photoshopa, by wprowadzić pewne zmiany. * Do napisu dodał 11 innych języków, które odzwierciedlają ten wielokulturowy Londyn. Znalazł się wśród nich także polski.

Użytkownicy mediów społecznościowych pogratulowali Walkerowi pomysłu. Większość internautów bardziej polubiła rozszerzoną wersję od pierwotnej. Walker dostał jednak mnóstwo próśb o poszerzenie swojego "dzieła" o kolejne języki.

Urodziłem się w Walthamstow i mieszkałem tu z przerwami przez 40 lat. Zawsze żyła tu bardzo wielokulturowa społeczność, a to czyniło ją tak wspaniałą. Widziałem, że zostawili mi trochę przestrzeni wokół ich "kompozycji", więc pomyślałem, że wypełnię puste miejsca - powiedział mieszkaniec Londynu w rozmowie z iNews.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij