Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Albert Kamiński
|

Genialna studentka czy oszustka? I tak zlikwidowali jej konto

4
Podziel się:

Pewna studentka z St. Louis wykorzystała potencjał aplikacji Tinder w sposób, o którym nie pomyśleli nawet jej twórcy. Maggie Archer skłoniła innych użytkowników, by przesyłali jej pieniądze.

Genialna studentka czy oszustka? I tak zlikwidowali jej konto
(flickr.com, Alina Yavtushenko)

20-latka wykorzystała desperację singli. W opisie swojej osoby napisała "wyślij mi 5 dolarów i zobacz, co się zdarzy". Użytkownicy rzeczywiście wysyłali jej pieniądze. W zamian byli "odznaczani". Maggie zbierała średnio 100 dolarów tygodniowo.

Pieniądze przesyłał co piąty użytkowników. Według dziewczyny sukces jej pomysłu wynikał nie z faktu, że 20 procent mężczyzn myślało, iż kupi za 5 dolarów randkę, ale ze zwykłego znudzenia aplikacją. Byli po prostu ciekawi, co się stanie.

Maggie uważa, że to nie jest oszustwo. Nie obiecywała bowiem niczego konkretnego. To, że jej reakcja nie była ona zgodna z oczekiwaniami, nie oznacza - według studentki - wprowadzania kogoś w błąd.

Tinder ma jednak inne zdanie. Właściciele aplikacji uważają to za pogwałcenie warunków świadczenia usług. Ostrzegli także, że każdy użytkownik, który dopuści się podobnych praktyk, zostanie zablokowany. Tak też się stało z 20-letnią studentką. Otrzymała informację, że jej konto zostało usunięte.

Tinder to mobilny portal randkowy. Korzysta z technologii lokalizacji, dzięki której możemy szybko namierzyć osoby chętne do randkowania. Korzystając z aplikacji możemy znaleźć osobę o zainteresowaniach zgodnych z naszymi preferencjami.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

KOMENTARZE
(4)
uwaga
5 lata temu
Uwaga na cwane prostytutki z Rzeszowa, piszą o chęci stałego sponsoringu, umawiają się na spotkanie zapoznawcze, najczęściej tak kombinują żeby było bez seksu pierwszy raz i starają się kasować ile się da, najlepiej za miesiąc z góry, lub połowa, w poczet przyszłych spotkań... no i tyle ją widziałeś
ol
5 lata temu
pomysłowa dziewczyna
OLEK
5 lata temu
5 $ to nie jest jakiś powalający majątek - ja mam 200$ na koncie walutowym i się w mediach nie chwalę :P
mmmmm
5 lata temu
A co zarobiła to jej... Brawa za pomysłowość
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić