REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 32 minuty temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla15.04.19 (15:05)

Gorący romans z uczniem. Nauczycielka z Alabamy aresztowana

22-letnia synowa zastępcy szeryfa z Alabamy ma poważne kłopoty. Jest oskarżona o kontakty seksualne z uczniem oraz wysyłanie mu swoich nagich zdjęć.
Lyndsey Sherrod Bates / Facebook.com

Śledczy są w co najmniej niezręcznej sytuacji. Biuro szeryfa hrabstwa Madison w Alabamie poinformowało o śledztwie, które toczy się przeciwko Lyndsey Sherrod Bates, nauczycielce miejscowego liceum. Prowadzący sprawę policjanci stąpają po cienkim lodzie - oskarżona jest synową ich przełożonego oraz żoną kolegi z policji.

Usłyszała już zarzuty deprawowania nieletnich. 22-letnia nauczycielka jest oskarżona m.in. o kontakty seksualne z uczniem poniżej 19. roku życia - w Alabamie w tym wieku osiąga się pełnoletność - oraz o udostępnianie podopiecznemu obscenicznych materiałów.

REKLAMA

Biuro szeryfa rozpoczęło śledztwo, gdy tylko przedstawiono nam dowody, a dyrektor Bates nigdy nie był zaangażowany w tę sprawę. Powinowactwo oskarżonej z zastępcą szeryfa nie miało żadnego wpływu na postępowanie - podkreśla policja.

Pracowała w liceum przez kilka miesięcy. Lyndsey Sherrod Bates była nauczycielką wspomagającą oraz trenerką kobiecej drużyny siatkówki od września 2018 roku - informuje serwis Law & Crime. Zrezygnowała z pracy jeszcze przed usłyszeniem zarzutów. W maju zeszłego roku wyszła za mąż.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz też: "Skaczący" samolot. 9 osób w szpitalu

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij