Dagmara Smykla| 

Gorący romans z uczniem. Nauczycielka z Alabamy aresztowana

178

22-letnia synowa zastępcy szeryfa z Alabamy ma poważne kłopoty. Jest oskarżona o kontakty seksualne z uczniem oraz wysyłanie mu swoich nagich zdjęć.

Gorący romans z uczniem. Nauczycielka z Alabamy aresztowana
(Facebook.com, Lyndsey Sherrod Bates)

Śledczy są w co najmniej niezręcznej sytuacji. Biuro szeryfa hrabstwa Madison w Alabamie poinformowało o śledztwie, które toczy się przeciwko Lyndsey Sherrod Bates, nauczycielce miejscowego liceum. Prowadzący sprawę policjanci stąpają po cienkim lodzie - oskarżona jest synową ich przełożonego oraz żoną kolegi z policji.

Usłyszała już zarzuty deprawowania nieletnich. 22-letnia nauczycielka jest oskarżona m.in. o kontakty seksualne z uczniem poniżej 19. roku życia - w Alabamie w tym wieku osiąga się pełnoletność - oraz o udostępnianie podopiecznemu obscenicznych materiałów.

Biuro szeryfa rozpoczęło śledztwo, gdy tylko przedstawiono nam dowody, a dyrektor Bates nigdy nie był zaangażowany w tę sprawę. Powinowactwo oskarżonej z zastępcą szeryfa nie miało żadnego wpływu na postępowanie - podkreśla policja.

Pracowała w liceum przez kilka miesięcy. Lyndsey Sherrod Bates była nauczycielką wspomagającą oraz trenerką kobiecej drużyny siatkówki od września 2018 roku - informuje serwis Law & Crime. Zrezygnowała z pracy jeszcze przed usłyszeniem zarzutów. W maju zeszłego roku wyszła za mąż.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz też: "Skaczący" samolot. 9 osób w szpitalu
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić