REKLAMA
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas24.03.19 (08:26)

Groźny upadek mężczyzny ze schodów. Wszystko uchwyciła kamera Google

Samochód robiący zdjęcia miast do Map Google zarejestrował moment dramatycznego wypadku. Widać na nim, jak mieszkaniec New Jersey przewraca się i spada ze schodów.
@DailyMail / twitter.com

Na fotografiach zobaczyć można cały przebieg wypadku. Na początku mężczyzna próbuje się ratować poręczą, jednak nie zdąża dobrze się jej chwycić. Po tym jak, całkowicie traci równowagę, upada do tyłu i koziołkuje bezwładnie aż na sam dół schodów. Ostatnie dostępne zdjęcie pokazuje, jak poszkodowany uderza całym ciałem o ziemię, a jego głowa dotyka betonowej instalacji.

Sytuacja stała się obiektem żartów w sieci. Użytkownicy udostępniają ujęcia kamery z różnych kątów, dodając do tego kpiące komentarze. Są też internauci, którym nie podoba się naśmiewanie z nieszczęśliwego wypadku. Proszą, aby firma Google zajęła się sprawą i dowiedziała się, jaki jest stan zdrowia mężczyzny.

REKLAMA

Dowiedźcie się, co się z nim stało. Widząc, jak upada, powinniście zatrzymać samochód i sprawdzić, czy nic mu się nie stało – napisała jedna z użytkowniczek Twittera, oznaczając profil Google.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Niedyskretne Google. Zobacz, co tym razem ujawniło

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij