Kosma Szczepaniak| 

InPost wprowadza nową usługę do paczkomatów. To będzie duże ułatwienie dla klientów

4

InPost bardzo szybko reaguje na rosnące zapotrzebowanie klientów związane z zakupami online. Spółka w maju wprowadzi zupełnie nową usługę, która ma usprawnić odbiór przesyłek z paczkomatów. Już teraz wystartował program pilotażowy.

InPost wprowadza nową usługę
InPost wprowadza nową usługę (Facebook.com, materiały prasowe)

W związku z epidemią koronawirusa, rynek e-commerce urósł znacząco w siłę. Klienci masowo zaczęli zamawiać różne produkty przez Internet, bardzo często jako sposób dostawy wybierając paczkomaty InPostu. Jedną z pierwszych odpowiedzi spółki związanych z bezpieczeństwem klientów było wprowadzenie do aplikacji mobilnej możliwości otworzenia skrytki zdalnie, bez dotykania paczkomatu.

InPost postanowił wprowadzić kolejną nową usługę. Tym razem jest to działanie skierowane do klientów, którzy zamawiają wiele produktów w jednym czasie od różnych dostawców. Usługa jest już uruchomiona w wersji testowej w niektórych paczkomatach, natomiast w pełnej wersji wystartuje od maja.

Multiskrytka od InPostu. Wiele paczek, jedna skrytka

Wiele paczek można odebrać za jednym razem. Multiskrytka od InPostu daje możliwość umieszczenia wielu przesyłek od różnych dostawców w jednej, dedykowanej skrytce. Oczywiście warunkiem jest, aby kurier w momencie uzupełniania paczkomatów był w posiadaniu wszystkich przesyłek skierowanych do jednego odbiorcy. Jeżeli jedna skrytka została już uzupełniona, a następnego dnia przyjdzie paczka do tej samej osoby, zostanie ona umieszczona w osobnej skrytce.

Multiskrytka to nasza odpowiedź na Wasze potrzeby i zapytania. Zamierzamy sukcesywnie powiększać wolumen Paczkomatów z nową funkcjonalnością. Od teraz wystarczy jeden kod odbioru i jedna skrytka – dla wielu paczek! O paczkach, które znalazły się w Multiskrytce, poinformujemy Was w wiadomościach SMS i e-mail. Wkrótce powiadomienia pojawią się również w aplikacji mobilnej InPost Mobile - podaje InPost w swoim oficjalnym komunikacie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić