REKLAMA
Odświeżone 14 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Michał Nowak11.09.18 (16:19)

Irlandia. Przestępca udawał biednego. Policja weszła do jego "szopy"

Alan Yeomans ogłosił bankructwo. Twierdził, że mieszka w szopie swojej matki, której wyposażenie warte jest marne 300 funtów. Budynek okazał się jednak skromny tylko z pozoru. Jego wnętrze wprawiło stróżów prawa w osłupienie.
Youtube.com

*Irlandczyk został w 2016 r. skazany za handel narkotykami i pranie brudnych pieniędzy. *Trafił do więzienia na rok. Chcąc uniknąć odpowiedzialności majątkowej, w oświadczenia napisał, że mieszka w szopie. Skromny budynek okazał się luksusową rezydencją.

Forum
REKLAMA

W 6 pokojach policja odkrywa imponujący zbiór dzieł sztuki. Wśród nich znalazł się XVI wieczny obraz z królową Elżbietą I, przepiękny stół, pozłacane wazy oraz ozdobny zegar. Była też kolekcja drogich zegarków, w tym Rolex o wartości 25 tys. funtów, oraz kolekcja butów i torebek od znanego projektanta.

*Wartość przedmiotów przekroczyła 100 tys. funtów. * Jak podaje BBC, całość była ukryta w budynku, który został pokryty blachą i pomalowany na zielono, co nadało mu prosty, skromny wygląd.

Forum

W domu znajdował się również tajny pokój. Yeomans hodował w nim konopie indyjskie.

Forum

Przedmioty zostaną odebrane oszustowi. Jak podane Ten Sun mają trafić na aukcję. Chętnych na ich odkupienie z pewnością nie zabraknie.

Forum

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: #sekspopolsku. Sposoby Polaków na podryw. Niektórzy to mają pomysły!

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij