Olga Wilk| 

Jechała z dziećmi, gdy trafiła ją kula. Koszmarny wypadek w USA

18

Śmierć 40-latki, której samochód rozbił się na autostradzie międzystanowej nr 70 w Missouri, została zakwalifikowana jako zabójstwo. Sekcja zwłok wykazała, że kobieta zmarła od ran postrzałowych,

Jechała z dziećmi, gdy trafiła ją kula. Koszmarny wypadek w USA
(Facebook.com)

Dzieci Melissy Peskey przeżyły wypadek. Jej mąż Ryan, członek Gwardii Narodowej Karoliny Południowej, w rozmowie z lokalnymi mediami przyznał, że służby uważają go za osobę potencjalnie zamieszaną w zabójstwo 40-latki. Przyczyną ma być fakt, że mężczyzna nie odebrał telefonu od władz, które chciały powiadomić go o śmierci Melissy - podaje "Fox News".

Ryan Peskey twierdzi, że w czasie wypadku spał. Jego żona i dzieci w wieku 5 i 11 lat jechały do Karoliny Północnej, by odwiedzić znajomych. Autopsja wykazała, że kobieta została kilkakrotnie trafiona kulą wystrzeloną spoza pojazdu. Śledczy nie podają szczegółów sprawy. Nie wiadomo, czy 40-latkę mógł zabić przypadkowy sprawca.

W tym momencie nie ma dowodów na to, że ktokolwiek inny jest zagrożony - mówi sierżant Scott White w rozmowie z "Fox News".

Dzieci Peskeyów umieszczono tymczasowo w domu zastępczym. Za pomocą GoFundMe zorganizowano zbiórkę, której celem jest wsparcie najbliższej rodziny zmarłej. Jak dotąd zebrano 10 z 13 tys. dolarów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Oglądaj też: Zielona Góra: przejechał nastolatkę na pasach
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić