o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Olga Wilk
|
aktualizacja

Joanna Schmidt zmieniła nazwisko

180
Podziel się

Joanna Schmidt postanowiła wrócić do nazwiska panieńskiego. Posłanka Teraz! figuruje na stronie Sejmu jako Joanna Mihułka. Informację o zmianie nazwiska posłanka potwierdziła w rozmowie z o2.pl.

Joanna Schmidt zmieniła nazwisko
(East News, Piotr Kamionka)
bELikyVx

Joanna Schmidt wróciła do dawnego nazwiska. Informacja o tym pojawiła się na stronie Sejmu. Posłanka Teraz!, ugrupowania, które założyła w 2018 z Ryszardem Petru i Joanną Scheuring-Wielgus, po rozstaniu dalej nosiła nazwisko męża Pawła Schmidta. Para ma razem trójkę dzieci. Rozwiedli się w 2016 roku, ale nazwisko posłanka zmieniła dopiero teraz.

Dziewięćdziesiąt procent kobiet wraca do nazwiska panieńskiego dopiero po paru latach. To nie jest pierwsze rzecz po rozwodzie, o której się myśli. Tak jak większość kobiet wróciłam po rozwodzie do panieńskiego. Rodzice się bardzo cieszą - stwierdziła Joanna Mihułka.

Zmiana nastąpiła niedawno. Jeszcze w oświadczeniu majątkowym za czwarty rok kadencji, które posłanka złożyła 30 kwietnia 2019 roku, widnieje nazwisko jej byłego męża. Na stronie Sejmu podpisana jest już jednak jako Joanna Mihułka.

bELikyVz

Zmiana nastąpiła jakoś na dniach. Na zgłoszenie jest miesiąc, więc musiało to się stać przed kilokma dniami. Nie pamiętam, kiedy asystent składał dokumenty. Stało się to tydzień, dwa tygodnie temu - powiedziała Joanna Mihułka.

Joanna Mihułka jest partnerką Ryszarda Petru. Z byłym przewodniczącym partii Nowoczesna i współzałożycielem partii Teraz! związała się w 2016 roku. Petru także ma już za sobą jeden ślub. Z żoną Małgorzatą, z którą w 2017 rozpoczął proces rozwodowy, ma dwójkę dzieci.

Kłopoty Joanny Mihułki. Niedawno Sejm zgodził się na uchylenie immunitetu posłanki Teraz! Wniosek o ukaranie Mihułki złożył komendant główny policji. Według funkcjonariuszy posłanka wwiozła nielegalnie – w bagażniku auta – na teren Sejmu dwie osoby, popełniając tym samym wykroczenie drogowe.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bELikyVF
Zobacz także: Zobacz też: Znane pary bez ślubu. Miłość bez obrączek
bELikyWa
KOMENTARZE
(180)
Anna,Arletta,...
2 lata temu
Najwyższy czas ,skompromitowała nazwisko męża.Niech spada do rynsztoka , a nie do polityki nie jest wzorem dla elektoratu rozwaliła życie swoim dzieciom,mężowi i drugiej rodzinie innej kobiecie i jej dzieciom Joanna Padalec.
ballermann
2 lata temu
szmit nie pomoze ci zmiana nazwiska masz wyrok infamii i banicji z polski petru rowniez to samo.
jk
2 lata temu
ja ja gut frau
bELikyWb
chyba
2 lata temu
Mihujka
d
2 lata temu
większośc polityków w polsce nie nazywa sie tak jak POwidło na kanapce patrz prezydenci politycy minister obrony był fuckin ukraińcem
d
2 lata temu
joanna szmalcownik
holo
2 lata temu
Kto takich ludzi wybiera na reprezentantow Polakow?
Zijki Zin.
2 lata temu
Byłoby bardziej wyraziste,gdyby zmana nazwiska byłaby z Joanny Schmidt na Joannę MICHUJKO.
stacho
2 lata temu
i ma rację , a teraz ogłosi że jest dziewicą ! bo medycyna ma już takie sposoby ! Każdy ma jakieś zboczenie Krasko zmienia imię córce i co ? i nic wolno mu !
Lucjan
2 lata temu
Daj mi hułka ... ( ł=j )
pacany
2 lata temu
ależ ona je mondra….. hahahahaahhahhahaahaahahahaahaha
to Joanna
2 lata temu
kukułka ha ha ha ha
pacany
2 lata temu
michujka ?? hahahahahahahhahahahahahaahhahaa
bELikyVT
BOB
2 lata temu
a Petruczjo nie spieszy sie do slubu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić