Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Bartosz Nowak
|

Kobieta urodziła w środku lasu. Wykrwawiła się

2
Podziel się:

Mężczyzna spacerując po lesie natknął się na tragiczną scenę, którą początkowo wziął za wypadek podczas polowania. Rzeczywistość okazała się jednak jeszcze gorsza.

Kobieta urodziła w środku lasu. Wykrwawiła się
(iStock/Halfpoint)

Świadek natknął się na ślady krwi i coś, co wyglądało jak ludzkie wnętrzności. 50-latek był w lesie na spacerze z psem, kiedy zauważył przerażające ślady przy samotnie zaparkowanym samochodzie. Nie chciał zatrzeć dowodów, dlatego wycofał się i wezwał pomoc. Policja znalazła w aucie martwą kobietę i żywego noworodka.

Matka urodziła dziecko w środku lasu. W czasie porodu wystąpiły komplikacje i kobieta, znana jedynie jako Katarina K., wykrwawiła się na śmierć. Szczęście w nieszczęściu, że mężczyzna natknął się na samochód i wezwał pomoc. Tym samym uratował dziecku życie. Chłopczyk mimo ciężkiego początku życia jest w dobrym stanie - informuje mirror.co.uk.

Kobieta wyszła z domu we wtorek wieczorem. Znaleziono ją w środę w południe. Wcześniej jej zaniepokojony partner zgłosił zaginięcie, kiedy nie wróciła na noc do domu. Cała scena miała miejsce w lesie w pobliżu Drezna, znajdującego się ok. 100 km od granicy polsko-niemieckiej.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:

Fakty i mity o ciąży. Sprawdź się!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(2)
szczepiony
5 lata temu
Dlugo nie pozyje, albo zostanie kaleka.Lekarze juz czekaja zeby zaszczepic na wszystko.
hola
5 lata temu
to co nie chciała tego dziecka , czy nie zdążyła do szpitala , dlaczego nie dzwoniła po pomoc, o co tu chodzi , bo nic z tego nie wiadomo
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić