REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 4 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Michał Nowak25.11.18 (08:06)

Kokaina w bananach na Mazowszu. To nie pojedynczy przypadek

Odkrycia niczym z sensacyjnego filmu dokonała jedna z pracowniczek Stokrotki w Sokołowie Podlaskim. Pomiędzy pochodzącymi z Ekwadoru bananami znajdowało się niemal 9 kg kokainy. Wkrótce podobne znaleziska zaczęły zgłaszać inne sklepy. Sprawę bada już policja.
Forum

*Kobietę zdziwiła obecność ośmiu dziwnych paczek na spodzie kartonów z owocami. *Po otworzeniu jednej z nich okazało się, że w środku jest biały proszek. Podobne zgłoszenia zaczęły napływać z innych sklepów. Nie tylko na Mazowszu.

*Kokaina trafiła również do innych miast. *Jak podaje Fakt24 narkotyki odkryto w sklepie w Wyszkowie. Inne zgłoszenia pochodzą z woj. dolnośląskiego i łódzkiego. Tylko w samej Łodzi dziwne znalezisko w bananach zgłosiło aż 5 sklepów.

REKLAMA

*Policja ustala aktualnie, kto odpowiadał za transport bananów na poszczególnych etapach ich podróży do Polski. *Choć przedstawicie organów ścigania potwierdzają znalezisko, ze względu na dobro śledztwa, nie chcą podawać żadnych szczegółów sprawy.

Możemy potwierdzić, że w popularnych sklepach sieciowych na terenie trzech województw: mazowieckiego, łódzkiego i dolnośląskiego pracownicy ujawnili w kartonach z bananami prawdopodobnie środki odurzające – mówi w rozmowie z Faktem młodszy aspirant Antonii Rzeczkowski z Komendy Głównej Policji.

Paczki z kokainą ukryte pomiędzy bananami odkryto w sobotę rano. Niewiele brakowało, a trafiłaby w ręce klientów. Całe szczęście dziwne, wielkością zbliżone do cegieł, paczki wzbudził podejrzenia pracowników.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Kokaina znaleziona w ananasach

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij