Michał Nowak
Michał Nowak| 
aktualizacja 

Kokaina w bananach na Mazowszu. To nie pojedynczy przypadek

416

Odkrycia niczym z sensacyjnego filmu dokonała jedna z pracowniczek Stokrotki w Sokołowie Podlaskim. Pomiędzy pochodzącymi z Ekwadoru bananami znajdowało się niemal 9 kg kokainy. Wkrótce podobne znaleziska zaczęły zgłaszać inne sklepy. Sprawę bada już policja.

Kokaina w bananach na Mazowszu. To nie pojedynczy przypadek
(Forum)

*Kobietę zdziwiła obecność ośmiu dziwnych paczek na spodzie kartonów z owocami. *Po otworzeniu jednej z nich okazało się, że w środku jest biały proszek. Podobne zgłoszenia zaczęły napływać z innych sklepów. Nie tylko na Mazowszu.

*Kokaina trafiła również do innych miast. *Jak podaje Fakt24 narkotyki odkryto w sklepie w Wyszkowie. Inne zgłoszenia pochodzą z woj. dolnośląskiego i łódzkiego. Tylko w samej Łodzi dziwne znalezisko w bananach zgłosiło aż 5 sklepów.

*Policja ustala aktualnie, kto odpowiadał za transport bananów na poszczególnych etapach ich podróży do Polski. *Choć przedstawicie organów ścigania potwierdzają znalezisko, ze względu na dobro śledztwa, nie chcą podawać żadnych szczegółów sprawy.

Możemy potwierdzić, że w popularnych sklepach sieciowych na terenie trzech województw: mazowieckiego, łódzkiego i dolnośląskiego pracownicy ujawnili w kartonach z bananami prawdopodobnie środki odurzające – mówi w rozmowie z Faktem młodszy aspirant Antonii Rzeczkowski z Komendy Głównej Policji.

Paczki z kokainą ukryte pomiędzy bananami odkryto w sobotę rano. Niewiele brakowało, a trafiłaby w ręce klientów. Całe szczęście dziwne, wielkością zbliżone do cegieł, paczki wzbudził podejrzenia pracowników.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: Kokaina znaleziona w ananasach
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić