Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Korea Północna. 100 metrów w 2 tygodnie. Wyciekł sekret Kim Dzong Una

101
Podziel się

Korea Północna, na czele której stoi Kim Dzong Un, to jeden z najbardziej zamkniętych krajów świata. Udało się jednak pozyskać tajne informacje komunistów. Najświeższe zdjęcia satelitarne obszaru Korei Północnej ukazały postępy w budowie nowego portu, z którego będą wypływać łodzie podwodne.

korea północna kim dzong un
korea północna kim dzong un (East News, KCNA)
bEJuRcXp

Nowy port w Sinpo widać na amerykańskich zdjęciach satelitarnych. Na zdjęciach z 3 września widnieje co najmniej 13 przypominających filary obiektów, które stoją na nabrzeżu w stoczni w Korei Północnej. Na fotografiach z 19 września widać z kolei, że port pokrywa już niemal całe nabrzeże.

Struktura ma teraz ok. 100 metrów długości i jest dużo dłuższa od tych, które zwykle się buduje dla łodzi podwodnych Korei Północnej – informuje NHK Friday.

Kim Dzong Un odwiedził stocznię. W lipcu państwowe media Korei Północnej poinformowały o budowie nowej łodzi podwodnej. Inspekcji okrętu osobiście dokonał "Najwyższy Przywódca", jak nazywany jest Kim Dzong Un.

bEJuRcXr
Zobacz także: Zobacz też: Nowa podwodna broń Korei

To będzie tajna broń Kim Dzong Una? Po wypłynięciu w morze nowa łódź Korei Północnej najprawdopodobniej będzie w stanie potajemnie wystrzelić pociski balistyczne, które mogą dotrzeć np. do Stanów Zjednoczonych.

Nowa łódź podwodna Korei Północnej będzie mogła dotrzeć na odległość ok. 2000 km od wybrzeża USA, wystrzelić pocisk, a potem wrócić do bazy – powiedział Moon Keun-sik z Korea Defense and Security Forum.

bEJuRcXx

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEJuRcXS
KOMENTARZE
(101)
xxx
2 lata temu
Dla OKRĘTÓW. Łodzie podwodne to zatopione jednostki.
hela
2 lata temu
prawdziwy wódz narodu .Powinien zastąpić Schetynę.
Siku tam siku...
2 lata temu
Sam sie wysadzi jak sie bawisz Tak konczysz / chlopak dorosly a w Bomby sie bawi- szatanek nastepny owoce wychowania jak pekinska kapusta wyglada / nadwaga 80kg - zycze milego palenia sie siki
bEJuRcXT
BRAWO KIM
2 lata temu
Tak trzymaj. - BRAWO!!!
fakt niezbity
2 lata temu
Niech lepiej Kim nie prowokuje USA, bo w grubego łatwiej trafić niż w chudego...
sok z ogorka
2 lata temu
to taki ichniejszy Kaczynski
kowal
2 lata temu
Korea Północna musi istnieć, bo komu satelita robiłby zdjęcia, o kim mówiono by w mediach, jest też powód by łożyć pieniądze na zbrojenia, a Korea za mała by mogła komuś zagrażać. Pokazuje się ludzką biedę, ale pilnuje się też by ta bieda była - jesteście potrzebni, by pokazać "dobrodziejów" z workiem ryżu dla głodujących.
Akekjee
2 lata temu
a czy amerykańska łódź podwodna nie mogłaby tam podpłynąć wcześniej i dokonać modyfikacji krajobrazu?
czas na czarn...
2 lata temu
a nasze orły z picu budowali most przez wysuszoną wisłę tylko w 7 dni buhahahh
cynik
2 lata temu
żre bekon za kilka milionów to i zdychają z głodu
Łodzie podwod...
2 lata temu
Gratuluje "fachowości"
ss
2 lata temu
a my budujemy ŚLĄZAKA - 18 lat :)
wania
2 lata temu
A co robi nasz premier na dywaniku u Trampa może szykują skok na Kima.
bEJuRcXL
ALCHEMIK
2 lata temu
Cyt. "Nowa łódź podwodna Korei Północnej będzie mogła dotrzeć na odległość ok. 2000 km od wybrzeża USA, wystrzelić pocisk, a potem wrócić do bazy – powiedział Moon Keun-sik z Korea Defense and Security Forum." Już czas, by Kim pożegnał się z życiem... nim będzie za późno dla Nas wszystkich.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić