Karolina Woźniak| 

Koronawirus we Włoszech. Mężczyzna nosi kartonowe koło. Chce zachować dystans

76

Ten człowiek postanowił podjąć wyjątkowe środki, żeby zachować dystans przed innymi ludźmi. Mężczyzna zdecydował się na chodzenie w kartonowym kole. Dzięki temu inne osoby nie mogą do niego zbliżyć.

Koronawirus we Włoszech. Mężczyzna nosi kartonowe koło. Chce zachować dystans
(Twitter, L'Antikulturale @Antikulturale)

Zwrócono na niego uwagę, kiedy przechadzał się po jednym ze sklepów. Mężczyzna ubrany w tekturowe koło niejako wymuszał zachowanie dystansu podczas epidemii koronawirusa we Włoszech.

Mężczyzna nosi kartonowe koło. Chce zachować dystans

Na nagraniu, które udostępniono w mediach społecznościowych widać, że mężczyzna bardzo poważnie podchodzi do surowych zasad. Kiedy osoba, która filmowała całe zajście zapytała go, z jakiej okazji tak się zabezpiecza, mężczyzna odpowiedział, że to "z powodu koronawirusa".

Rząd we Włoszech postanowił zamknąć wszystkie bary, większe sklepy i kluby. Otwarte pozostają jedynie apteki i mniejsze sklepy. Wszystko przez wzrost liczby zgonów. Do 25 marca osoby, które wychodzą, powinny zachować między sobą odległość około jednego metra.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

We Włoszech zamknięto również większość firm. Otwarte zostały jedynie te, które są uważane za "niezbędne dla produkcji". W wyniku infekcji Covid-19 we Włoszech zmarło już 1016 osób. Liczba zarażonych przekracza 15 tysięcy.

Zobacz także: Zobacz także: Kronawirus. Robert Biedroń krytykuje prezydenta. "Nie potrzebujemy harcerza, a męża stanu"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić