Aldona Brauła
|
aktualizacja

Koszmar w pociągu Warszawa - Kijów. Krwawy atak pasażera

187 reakcji
5
2
180
Podziel się

Policja aresztowała mężczyznę, który napadł na kierownika pociągu relacji Warszawa - Kijów i pociął mu twarz. Pasażer wpadł w furię po tym, jak został upomniany przez członka obsługi składu. Chodziło o niewłaściwy sposób siedzenia. Za atak w pociągu grozi mu kara 5 pozbawienia wolności.

Koszmar w pociągu Warszawa - Kijów. Krwawy atak pasażera
(Policja, Policja Mazowiecka)

Do zdarzenia doszło 29 listopada w pociągu relacji Warszawa – Kijów. Kierownik pociągu, przechodząc przez wagon zauważył, że jeden z pasażerów założył nogi na siedzenie. Zwrócił mu uwagę, że nie wolno tak robić. Mężczyzna mocno się zdenerwował i zaczął się wykłócać.

W pewnym momencie pasażer wyjął ostre narzędzie i pociął nim twarz kierownika. Chwilę później wybiegł z pociągu, który akurat stał na stacji Warszawa Centralna. O zdarzeniu natychmiast poinformowano policjantów z Komisariatu Kolejowego Policji w Warszawie, która rozpoczęła poszukiwania sprawcy.

W poszukiwaniach pomocne były zeznania świadków oraz nagrania z monitoringu. Funkcjonariusze szybko zawęzili krąg poszukiwanych osób i ustalili, że prawdopodobnie jest to ktoś z okolicy Warszawy.

Zobacz także: Prosto pod pociąg. Wypadek w argentyńskim metrze

O pomoc w rozwiązaniu sprawy poproszono jednostki z podwarszawskich miejscowości. Dzięki temu bardzo szybko odnaleziono poszukiwanego. Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie ustaliła, że sprawcą zdarzenia jest 39-letni Marcin znany z działalności przestępczej.

Mężczyznę zatrzymano w poniedziałek w godzinach wieczornych. Policja zaskoczyła go, zjawiając się w jego domu. Teraz postawiono mu zarzuty naruszenia czynności ciała na okres dłuższy niż 7 dni. Grozi za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

180
5
2
KOMENTARZE
(180)
rrr
2 miesiące temu
brawo POLICJA - ale 5lat to stanowczo za malo - ciezkie roboty z batem na plecach przez 10lat
Może najwyższ...
2 miesiące temu
typu informację i działanie: W związku z napadem dokonanym przez takiego a takiego zbira zamieszkałego tu i tu cywilizowana społeczność zakatrupiła go przynosząc wymierny pożytek
siwykruk
2 miesiące temu
To się powtarza co chwila: Znany policji z - i tu cały kodeks karny. A delikwent chodzi sobie po świecie. Co nie jest dziwne. Państwo jest przecież teoretyczne.
TEGO TYPU
2 miesiące temu
Wiadomo, że nikt tak normalny się nie zachowuje, a tylko kryminalista, wypuszczą takiego, to jak chory na wściekliznę degenerat. Nie on pierwszy i ostatni taki odpad społeczny marginesu.
ewa
2 miesiące temu
tylko 5 lat?toż to jawny terroryzm!Min 20 lat bez apelacji.Nie możemy być terroryzowani przez bandytów.
Najnowsze komentarze (180)
Mariusz
miesiąc temu
Asteroida leci do ziemi z ogromną szybkością już kilka miesięcy. Pytam się kiedy ona w końcu doleci ?
kelts
miesiąc temu
Już się śmieję. Każdy przestępca ma więcej praw niż poszkodowany. Dostanie góra 2 lata a wyjdzie po pół roku albo coś "w zawiasach". Będzie nadal terroryzował wszystkich i wszędzie. Beznadziejni (choć nie wszyscy) sędziowie nie żyją w miejscach gdzie takie typy są w domu.
Martini racin...
miesiąc temu
Gdyby kierownik pociągu, lub inny pasażer miał broń to policja musiała by tylko posprzątać a może nikt by nie ucierpiał
Pytam
miesiąc temu
Mnie to zawsze dziwi to "znany z działalności przestępczej" "dobrze znany policji" to dlaczego taki człowiek jakby nigdy nic jeździ sobie pociągami?
Pyjter
miesiąc temu
Wrazliwy ten marcin hehe Do Puchy Bandziora !!!
Ee
miesiąc temu
Coraz bardziej rozumiem zwolenników kary śmierci.
aabgrx5
miesiąc temu
ale dlaczego tylko " do 5-ciu lat) 25 byłaby słuszna kara
brawo
miesiąc temu
brawo policjanci!!! takiej skuteczności nam trzeba!!!
Czesiu
miesiąc temu
Niestety przestępcy rządzą Za małe kary są
azxcvbnm
miesiąc temu
do utylizacji kiepa
Jam
miesiąc temu
Jeżeli jest "znany z działalności przestępczej" To co ten psychol robi na wolności się pytam???
Xris
miesiąc temu
Ciekawe czy pan Igor Isajew - zawodowo doszukujący się aktów przemocy wobec Ukraińców w Polsce i je nagłaśniajacy - zainteresuje się tym artykułem...
tnreny4
miesiąc temu
Zaraz odezwą się rozmaite środy, szczygły, michniki, ochojskie i im podobny trash że to skandal takie zatrzymanie, bo ten gangus miał przecież nieszczęśliwe dzieciństwo
Zofja
miesiąc temu
Załoze sie, ze ten pan bardzo nie lubi LGBT, kocha mecze pilkarskie i uwaza sie za prawdziwego Polaka patriote
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić