Święto muzyki we Francji. Gwałty, moździerze i podejrzane strzykawki
Noc z 21 na 22 czerwca miała być wielkim świętem muzyki na ulicach Francji. Fête de la Musique ponownie przyciągnęło do Paryża tłumy uczestników, ale wraz z nimi pojawiły się też liczne interwencje służb, zgłoszenia o przemocy i kilka poważnych incydentów. Jak podaje "Le Parisien", tylko w stolicy i jej okolicach zmobilizowano tysiące funkcjonariuszy.