REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 36 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Barbara Jaros11.10.18 (16:44)

Koszmar w przedszkolu. Nauczycielka biła dzieci

Wychowawczyni z przedszkola nr 17 w Gorzowie Wielkopolskim miała bić, szarpać i zastraszać 5-letnich podopiecznych. Wśród poszkodowanych wymienia się co najmniej 15 dzieci.
Google Street View

Sprawa wyszła na jaw, gdy rodzice zauważyli obrażenia na ciele jednego z przedszkolaków. Jego matka zgłosiła sprawę dyrektorce placówki. Teraz nauczycielka może odpowiedzieć za znęcanie się nad dziećmi - podaje portal Gorzowianin.com.

Podczas weekendu zaczęliśmy rozmawiać ze swoimi dziećmi i wtedy doznaliśmy szoku. Zaczęły opowiadać, w jaki sposób pani Kasia zachowywała się i co im robiła. Wcześniej same o tym nie mówiły, bo się bały. Dopiero gdy pytaliśmy, co robi wychowawczyni, kiedy ktoś jest niegrzeczny, zaczęły opowiadać, że bije głowie, uderza w szczękę od spodu, ciągnie za głowę do tyłu czy też po prostu szarpie – opowiadała jedna z matek w rozmowie z serwisem.

REKLAMA

Po weekendzie do dyrekcji zgłosili się rodzice 15 z 20 dzieci. Wszystkie maluchy uczęszczały do grupy pani Katarzyny. Dyrektorka odsunęła wychowawczynię od zajęć z dziećmi, złożyła zawiadomienie do prokuratury i wniosek do komisji dyscyplinarnej.

Co istotne, grupa przedszkolanki zostanie objęta opieką psychologiczną – powiedziała szefowa placówki, Beata Wilk.

Pani Katarzyna to nauczycielka z 30-letnim stażem. Rodzice mieli przyznać, że już wcześniej zdarzały się skandaliczne sytuacje z jej udziałem, ale przedszkolanka była wówczas przenoszona do innej grupy. Kobieta nie przyznaje się do bicia podopiecznych.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz też: Choroby, które najczęściej atakują w żłobku i przedszkolu

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij