o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Radosław Opas
Radosław Opas
|
aktualizacja

Krystyna Pawłowicz szokuje teorią o awarii

1361
Podziel się

Krystyna Pawłowicz wie, jak podnieść ciśnienie, a często wręcz szokować. Posłanka PiS zabrała głos na temat awarii w oczyszczalni ścieków Czajka w Warszawie. Zdaniem Krystyny Pawłowicz awaria może być wynikiem spisku, zawiązanego przed wizytą w Polsce Donalda Trumpa i zbliżających się wyborów do Sejmu.

Krystyna Pawłowicz szokuje teorią o awarii
(East News, JACEK DOMINSKI/REPORTER)
bDKmsiGJ

Krystyna Pawłowicz swoją teorię opublikowała na Twitterze. W opublikowanym poście posłanka zastanawia się nad podejrzanym - według niej - momentem, w którym doszło do wycieku ścieków do Wisły w Warszawie. Posłanka PiS zwraca uwagę, że awaria w oczyszczalni Czajka wydarzyła się tuż przed wizytą w Polsce prezydenta USA Donalda Trumpa i niedługo przed wyborami do Sejmu.

Ciekawa sprawa, tuż przed wizytą Prez. D. Trumpa i wkrótce przed wyborami, nagle, niespodziewanie awarii ulegają dwa, od razu dwa, równocześnie dwa kluczowe - jakby się umówiły - kolektory oczyszczania ścieków...ciekawa sprawa... Sabotaż „życzliwych” Polsce...? – napisała w sieci Krystyna Pawłowicz (pisowania oryginalna).

bDKmsiGL

Zwolennicy Krystyny Pawłowicz popierają jej słowa. Na komentarze chwalące pomysł posłanki PiS nie trzeba było długo czekać.

Ma Pani rację, tak samo sobie pomyślałem. Dziwny zbieg okoliczności – pisze jeden z obserwujących Krystynę Pawłowicz na Twitterze.

Do awarii oczyszczalni ścieków Czajka w Warszawie doszło 28 sierpnia. W godzinach porannych uszkodzeniu uległ kolektor przesyłający ścieki z lewostronnej Warszawy bezpośrednio do Czajki. Podjęto decyzję o dokonaniu kontrolowanego spustu nieczystości do Wisły. Prowadzone są działania, które mają naprawić system.

Chciałbym uspokoić wszystkich mieszkańców Warszawy, że woda jest absolutnie zdatna do picia i bezpieczna, bo miejsce, w którym znajduje się upust ścieków znajduje się poniżej wszystkich ujęć wody – zapewnił po zdarzeniu prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

bDKmsiGR
Zobacz także: Zobacz także: 28-latek chciał skoczył. Akcja ratunkowa

*Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDKmsiGS
bDKmsiHm
KOMENTARZE
(1361)
elf
2 lata temu
Biedna - rozgoryczona chce być (drugą osobą jako jasnowidz ) P. JACKOWSKIEGO ???
de
2 lata temu
Głupota tej niby posłanki nie zna granic. Zachowuje się jak komunistyczni agitatorzy. Wszystko co złe w kraju było wynikiem spisków i kontrrewolucji.
Staruszek
2 lata temu
zdaniem pani profesor prezydent Trump odwoła wizytę, bo nie będzie mógł oddać potrzeb fizjologicznych, co niekorzystnie wpłynie na postrzeganie przez świat opcji rządzącej w Polsce?A może też na wynik wyborów?Cóż na tytuł profesora trzeba zasłużyć - jak widać.
bDKmsiHn
dark
2 lata temu
Babrze się Krycha w łajnie to i wie!
anty
2 lata temu
No i odstawiła leki A przez jakiś czas było dobrze. Ja bym powołał komisję śledczą niech to zbada.
Najnowsze komentarze (1361)
Smutny
rok temu
A może to na zlecenie PIS uszkodzono dublujące się urządzenia? Przecież PIS zleca nawet u siebie w ministerstwach budowanie farm trolli, więc mogli pójść o krok dalej.
arek
rok temu
Powinna się leczyć u psychiatry , ale kiedy ją przyjmą
Waldi
rok temu
Toooo kiedy w końcu zaplanowano jej wyjazd do psychiatryka ? Leci na depresantach i to w ogóle nie pomaga. Trzeba czegoś zdecydowanie mocniejszego - gumowych ścian i drzwi bez klamek !!!
miejsce w Two...
rok temu
Czy jedno miejsce w Tworkach sie znajdzie dla Pani posel?
morcos
rok temu
kiedy to monstrum zniknie wreszcie z przestrzeni publicznej.
staszek
rok temu
To jest dalszy ciąg zamachu smoleńskiego.Te same nieczyste siły.I śmierdzące. Chorzy ludzie powinni się leczyć.Ja wiem że są kolejki.Posłowie powinni mieć pierwszeństwo w dostępie do Tworek.
gość
rok temu
Stopy, stopy trzeba leczyć. Na głowę już za późno.
chrystianin
rok temu
Tego typu ludzi w Pisie jest co niemiara. Ja nie mam na myśli aparycji bo ta jest fatalna u wszystkich - ale o osobowość. Czasami mam wrażenie jakby w tej partii byli tylko po to aby się zemścić za np. niepowodzenia życiowe, brzydotę etc. A Chrystus nauczał - miłujcie się wszyscy, bo jesteście synami bożymi. Grochem o ścianę.
bDKmsiHf
oburzony - ob...
rok temu
Zdaje się iż formacja z jakiej wywodzi się pani ma wprawę w konfabulowaniu w teoriach spiskowych na własny użytek a takt i kultura jest jej obca a bajki nawet te zmyślone opowiadały kumoszki na targach nie da się takowych wypowiedzi słuchać
Lekarz gineko...
rok temu
Ona ma awarię ale w głowie...
gorszy sort
rok temu
Gdyby głupota ludzka umiała fruwać to to cuś latało by jak gołębica. Dajcie sobie spokój z tym czymś, co podobno jest kobietą, ale subtelności i kobiecości w niej tyle co soli w cukrze !!!
Egon
rok temu
Kocham Ją ... Nie ma takiej drugiej na świecie ! ... Piękna , mądra , elokwentna ! .....
8491
rok temu
Glupich nie potrzeba siac , sami sie rodza.
Gil Bates
rok temu
ma Pani racje, coś w tym jest! Ja natomiast dziś zgubiłem klucze od domu. DWA. W TYM SAMYM CZASIE!!! Też się zastanawiam się czy to nie robota tych TAM...
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić