o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Radosław Opas
Radosław Opas
|

Ksiądz pobity przez imigrantów. Ukarali go za odwagę

115
Podziel się

Ksiądz był najpierw zastraszany. Młodzi imigranci grozili mu, a w końcu pobili duchownego. Ksiądz wystąpił przeciwko zachowaniu imigrantów, a ci zemścili się. 70-letni kapłan z Wenecji opisał napaść w parafialnej gazetce.

Ksiądz pobity przez imigrantów. Ukarali go za odwagę
(iStock.com, wideonet)
bECjDYjp

Ksiądz bronił swojego kościoła. Proboszcz Don Roberto Trevisol twierdzi, że pobity został podczas próby odstraszenia grupy wandali. Mieli oni włamać się do kościoła Parrocchia San Giorgio w dzielnicy Wenecji - Chirignago.

Kapłan ruszył w pościg za włamywaczami. Początkowo ksiądz próbował przestraszyć ich krzykiem, jednak to nie zadziałało. Jeden z napastników uderzył go w twarz, a następnie uciekł. Ksiądz ruszył za nim w pościg, ale nie udało mu się go zatrzymać. Młodzi wandale uciekając, wykrzykiwali w jego stronę wyzwiska. Nazywali go pedofilem - donosi "Il Giornale".

Kiedy go śledziłem, zapytał mnie, czy wiem, że pochodzi z Albanii, a następnie dwa razy mocno uderzył mnie w twarz, rozbijając mi okulary – powiedział Don Roberto Trevisol.

bECjDYjr
Zobacz także: Zobacz też: Setki imigrantów zdecydowało się na desperacki krok. Szybko tego pożałowali

Napastnicy byli członkami gangu imigrantów. Według relacji 70-latka imigranci pochodzili z Albanii i z Serbii. Trevisol twierdzi, że kościół, w którym wygłasza kazania, był niszczony już wielokrotnie. Bywały nawet okresy, w których włamania do świątyni miały odbywać się niemal codziennie.

Ksiądz z Wenecji nie żałuje, że stanął w obronie kościoła. Trevisol uważa, że pobicie i obrażenie go nie ma znaczenia. Jak mówi, najważniejsze jest, aby walczyć o poszanowanie siebie i innych.

bECjDYjx

Bądźcie zdeterminowani, by domagać się szacunku dla siebie i wszystkich wokoło, nawet jeśli oznacza to, że staniecie w obliczu zagrożenia – dodał proboszcz.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bECjDYjS
KOMENTARZE
(115)
ip
2 lata temu
Jak to było. Amerykanie wprowadzili swoją islamską Al Khaidę w czasie rewolty w Jugosłwii do Albanii ( po Enwerze Hoddży) aby rozwinąć w Kosovie serbskim bazę Fort za free. Reszta znana-banda mafijna grasująca po całej Europie.
tor que mada
2 lata temu
Polecam książkę: Stanisław Krajski, "Masoneria, islam, uchodźcy - czy czeka nas wielka apokalipsa ?", a także: 1. Juan Antonio Cervera, "Pajęczyna władzy", 2. Guido Grandt, "Czarna księga masonerii", 3. Glenn Greenwald, "Snowden. Nigdzie się nie ukryjesz", 4. Jerzy Kowalski, Józef Bar, "Europejski antykościół", 5. Stanisław Krajski, "Masoneria polska 2012", Masoneria polska 2014", "Masoneria polska 2017 - u progu katastrofy", "Masoneria polska 2017 - w centrum wydarzeń", "Masoneria polska 2018 - wojna demonów" 6. Arnaud de Lassus, "Masoneria", 7. Jurgen Roth, "Cichy pucz. Zawłaszczanie Europy przez niejawne elity polityczno-gospodarcze", 8. Św. Bp Józef Sebastian Pelczar, "Masoneria. Jej istota, zasady, dążności, początki, rozwój, organizacja, ceremoniał i działanie", 9. Andrzej Zwoliński, "Religia masońska".
Sabina
2 lata temu
Ci tak zwani "imigranci" to w większości bandyci, łobuzy, gwałciciele. To są najeźdźcy, a nie imigranci. Rozumieją tylko język siły. Brawo USA, brawo żołnierze
bECjDYjT
bn
2 lata temu
podziękujcie obecnej władzy że nie ma u nas tego robactwa.powinni ich przyjąc do swoich domów wielbiciele PO
Lokko
2 lata temu
Ale swiadkow brak Zawiadomienia na policje brak Dziwne
reynevan4
2 lata temu
Katolskie pachołki stepinaca (jakiś tam błogosławiony czy święty krk) i pavelica wymordowali na Bałkanach w czasie II wojny światowej 2 miliony ludzi. Nie dziwię się, że i Serbowie, i Albańczycy nie lubią katolskich szamanów.
gość
2 lata temu
to nie imigranci, to bydło!!!
max
2 lata temu
Dlaczego władze tych krajów nie zbierają tego bydła w kontenery i wywożą do ich wspaniałych krajów ???
Adam
2 lata temu
Chrześcijanie do broni.
asdf
2 lata temu
Tylko pobili a mogli zabić
pawel
2 lata temu
szaman postraszył ich krzyżykiem ?
arek
2 lata temu
Laura odpowiednik logiczny ciąg
Laura
2 lata temu
Schodzisz coraz niżej i startujesz bo to nie tak jak myślisz...
bECjDYjL
bb
2 lata temu
Handelek jakiś. Koniec porad wypożyczalnią bo to kosztuje,
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić