Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Aldona Brauła
|

Ksiądz wychwalał PiS w programie dla dzieci. "500 plus jest piękne"

6
Podziel się

W programie dla dzieci w Telewizji Trwam ksiądz wychwalał obecny rząd. Grupce dzieci opowiadał o tym, jak piękne jest 500 plus i obecne działania polskiego rządu.

Ksiądz wychwalał PiS w programie dla dzieci. "500 plus jest piękne"
(Facebook.com)
bETAISyd

W programie „Kropelka radości” nadawanym przez Telewizję Trwam występuje ksiądz biskup Antoni Długosz. Wcześniej duchowny udzielał się w innych produkcjach dla najmłodszych m.in. w „Ziarnie”.

W jednym z odcinków grupce zgromadzonych dzieci ksiądz zaczął opowiadać o urokach dzieciństwa Dodał także, że muszą dawać coś od siebie dorosłym.

Cieszcie się, że jesteście dziećmi, ale pamiętajcie, że trzeba też coś dawać ludziom dorosłym. Pierwsza sprawa, abyście nie stwarzali problemu rodzicom w domu. Nawet jak tatuś, czy mamusia są biedniejszymi, to nie domagać się ciągle zmiany ubrania, lepszego jedzenia. Dziękować za to, co otrzymujecie. To jest najpiękniejsze – powiedział ksiądz Długosz.

bETAISyf

Później duchowny przeszedł do programu 500 plus, który stworzyło Prawo i Sprawiedliwość. Powiedział dzieciom, że obecny rząd skupia się najbardziej na rodzinie i że wszyscy powinniśmy być za to wdzięczni. Biskup podkreślił, że dzieci powinny się cieszyć, że mogą co miesiąc przynosić rodzinie 500 zł, a raz do roku 300 zł na wyprawkę.

Zobacz także: Zobacz też: 500+ dla osób z niepełnosprawnościami. "Nie doliczamy do tej kwoty żadnych dodatków"

A cieszę się niezmiernie, że obecny nasz rząd też bardzo troszczy się o rodzinę, a wyrazem zatroskania naszego rządu było pierwsze "500 plus" dla każdego dziecka. Czy to nie piękne? – pytał dzieci duchowny.

bETAISyl

W dalszym ciągu programu kontynuował zachwalanie PiS-u.

I wy przynosicie teraz 500 zł rodzinie. Do 18 roku życia będziecie te 500-tki każdego miesiąca dawali swoim rodzicom, czy to jest piękne? 300 zł dostaniecie jako wyprawkę na początek roku szkolnego, żeby rodzice wam kupili przybory szkolne. To jest bardzo ważne. Rząd oprócz tego daje dotacje na szkoły, kliniki i szpitale dla dzieci – wyliczał dalej zasługi PiS.

Odcinek, o którym mowa jest dostępny na Facebooku. Internauci wyrazili o nim swoją opinię. Są oburzeni, że w sprawy polityki są mieszane dzieci, które powinny być od tego wolne.

Ksiądz Antoni Długosz zajął się nie tylko programem socjalnym dla rodzin. Wspomniał także dzieciom o zamachach terrorystycznych. Opowiedział, że wszystkie te tragiczne wydarzenia są winą muzułmanów, którzy działają pod przykrywką Boga.

bETAISym

Najgorsze jest to, że kierują się nienawiścią do ludzi. Można powiedzieć, że jest to szatańska robota (…) w islamie nie ma Boga, jest nienawiść – powiedział ksiądz.

bETAISyn

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bETAISyG
KOMENTARZE
(6)
ulissa
2 lata temu
to ile ten ksiadz ma dzieci ze tak mu sie te 500+ podoba ,widac nie musi juz sie martwic ile na tace nazbiera
Mój nick
2 lata temu
Mógł, nie wychwalać nic
Pieseł
2 lata temu
A co miał wychwalać? Rzady POPSL, nędzę i afery ?
bETAISyH
fdpis
2 lata temu
a długosz on będzie jeszcze molestował dzieci,czarna zaraza
D
2 lata temu
Cóż jak dla mnie powiedział prawdę tyle że do małoletniej publiki która nie powinna być mieszana do polityki
Czarny ma
2 lata temu
Zryty mózg czy to wyrachowanie?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić