REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Aldona Brauła02.09.19 (17:01)

Poseł PiS odpowiada Patrykowi Vedze. Pokazał własny zwiastun „Polityki”

Film Patryka Vegi „Polityka” jeszcze nie miał premiery, a już wzbudza ogromne zainteresowanie i kontrowersje. Kilka dni temu jeden z posłów PiS postanowił to wykorzystać. Zaprezentował swoją wersję zwiastuna produkcji.
VIPHOTO / East News

Film, który upublicznił poseł Daniel Milewski, nosi tytuł „Nowy zwiastun filmu POLITYKA”. Wiele osób, widząc go, myślało, że zobaczy parodię oryginału. Jednak Milewski pokazał coś zupełnie innego.

Poseł prezentuje w nim samego siebie i swoje obietnice wyborcze. Zachęcił także do zainteresowania się wyborami i przyszłością Polski. Jak stwierdził, chce pokazać, jaka jest naprawdę polityka w naszym kraju.

REKLAMA

Zrobiliśmy spot zachęcający do tego, żeby spotkać się na kampanijnym szlaku. Filmik podkreślający, że siła i mądrość polityków jest wtedy prawdziwa, kiedy wynika ze słuchania wyborców. To może brzmieć patetycznie, ale dotychczasowa działalność nauczyła mnie, że taka uczciwość przynosi efekty. (…) Mam nadzieję, że taki właśnie jest mój najnowszy spot, w którego tytule niektórzy widzą nawiązania do mającego pojawić się w kinach filmu „Polityka”. Jestem politykiem, więc mój spot, to nic innego jak „film polityka”, zatem to tylko taka gra słów – tłumaczył dla se.pl Milewski.

Daniel Milewski przy okazji krytykuje film Patryka Vegi. Twierdzi, że reżyser nie chce ujawnić prawdy, a jedynie zarobić. Według posła twórca wykorzystuje tanie zagrywki, aby przyciągnąć jak największą widownię do kin.

Nie sposób odnieść wyrażenia, że reżyser filmu „Polityka” chce wykorzystać czas kampanii wyborczej, by dobrze zarobić na swojej produkcji. Czy to jest potrzebne? Jego filmy zazwyczaj pokazują specyficzny wycinek rzeczywistości podbity stereotypami i skrajnymi przypadkami, które mają wyglądać jak rzetelny obraz całości. W zwiastunach pokazał polityków jako lubiących blichtr i bawiących się emocjami cwaniaków. To tandetna ocena. Dla mnie polityka to wymagająca praca dla skromnych ludzi, niosąca z sobą sporo wyrzeczeń, ale jej efekty społeczne dają ogromną satysfakcję – mówi dalej Milewski.

Film „Polityka” pojawi się w kinach już 4 września. Patryk Vega niedawno skomentował sposób jego promocji i dystrybucji. Według reżysera stacje telewizyjne Polsat oraz TVP nie chcą emitować jego reklam. Mimo to zainteresowanie widzów jest całkiem spore. Sam zwiastun filmu obejrzało ponad 5 milionów osób.

Zobacz też: Ale wpadka. Melania musiała ratować męża

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij