Aldona Brauła
|

Poseł PiS odpowiada Patrykowi Vedze. Pokazał własny zwiastun „Polityki”

108 reakcji
0
0
108
Podziel się

Film Patryka Vegi „Polityka” jeszcze nie miał premiery, a już wzbudza ogromne zainteresowanie i kontrowersje. Kilka dni temu jeden z posłów PiS postanowił to wykorzystać. Zaprezentował swoją wersję zwiastuna produkcji.

Poseł PiS odpowiada Patrykowi Vedze. Pokazał własny zwiastun „Polityki”
(East News, VIPHOTO)

Film, który upublicznił poseł Daniel Milewski, nosi tytuł „Nowy zwiastun filmu POLITYKA”. Wiele osób, widząc go, myślało, że zobaczy parodię oryginału. Jednak Milewski pokazał coś zupełnie innego.

Poseł prezentuje w nim samego siebie i swoje obietnice wyborcze. Zachęcił także do zainteresowania się wyborami i przyszłością Polski. Jak stwierdził, chce pokazać, jaka jest naprawdę polityka w naszym kraju.

Zrobiliśmy spot zachęcający do tego, żeby spotkać się na kampanijnym szlaku. Filmik podkreślający, że siła i mądrość polityków jest wtedy prawdziwa, kiedy wynika ze słuchania wyborców. To może brzmieć patetycznie, ale dotychczasowa działalność nauczyła mnie, że taka uczciwość przynosi efekty. (…) Mam nadzieję, że taki właśnie jest mój najnowszy spot, w którego tytule niektórzy widzą nawiązania do mającego pojawić się w kinach filmu „Polityka”. Jestem politykiem, więc mój spot, to nic innego jak „film polityka”, zatem to tylko taka gra słów – tłumaczył dla se.pl Milewski.

Daniel Milewski przy okazji krytykuje film Patryka Vegi. Twierdzi, że reżyser nie chce ujawnić prawdy, a jedynie zarobić. Według posła twórca wykorzystuje tanie zagrywki, aby przyciągnąć jak największą widownię do kin.

Nie sposób odnieść wyrażenia, że reżyser filmu „Polityka” chce wykorzystać czas kampanii wyborczej, by dobrze zarobić na swojej produkcji. Czy to jest potrzebne? Jego filmy zazwyczaj pokazują specyficzny wycinek rzeczywistości podbity stereotypami i skrajnymi przypadkami, które mają wyglądać jak rzetelny obraz całości. W zwiastunach pokazał polityków jako lubiących blichtr i bawiących się emocjami cwaniaków. To tandetna ocena. Dla mnie polityka to wymagająca praca dla skromnych ludzi, niosąca z sobą sporo wyrzeczeń, ale jej efekty społeczne dają ogromną satysfakcję – mówi dalej Milewski.

Film „Polityka” pojawi się w kinach już 4 września. Patryk Vega niedawno skomentował sposób jego promocji i dystrybucji. Według reżysera stacje telewizyjne Polsat oraz TVP nie chcą emitować jego reklam. Mimo to zainteresowanie widzów jest całkiem spore. Sam zwiastun filmu obejrzało ponad 5 milionów osób.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

108
0
0
KOMENTARZE
(108)
Kurt
5 miesięcy temu
Mocno przesadzacie z tym "ogromnym zainteresowaniem i kontrowersjami". Mnie to na przykład zupełnie nie interesuje. Tak samo moich znajomych i rodzinę. Przestańcie wmawiać ludziom głupotę
Koleżka
5 miesięcy temu
Szkoda łazić to kina na gnioty vegi. Poczekajcie, aż będzie w necie, za free :)
bardzo prosim...
5 miesięcy temu
bezkompromisowy pan Wega niech zrobi film, jak sędzia Gersdorf z pensji przez 20 lat troche ponad 2 mln zł, majątek 5 mln zł zgromadziła, jak sędzia Zurek stał sie właścicielem 26 nieruchomości w całej Polsce i jak prezydętę Kwaśniewski z pensji 8 tys zł/mc, przez 10 lat 3 miliony zł uzbierał na dom, który w 2005 r kupował
23
5 miesięcy temu
zakład że film będzie klapą polityczną dla Vegi
Obywatel GC
5 miesięcy temu
Vega, Owsiak, Egzotyczna Frau prezydent Gdanska .... to wielka zenada
Najnowsze komentarze (108)
www
4 miesiące temu
Film jest słaby. Słucham disco polo i podobają mi się płytkie i tandetne filmy Vegi....to typowy wielbiciel odbiorca. ...poliryków PO tez troszkę ośmiesza ten film nie tylko PiS
TaniTandeciar...
4 miesiące temu
slysze vega i gnija mi ziemniaki w piwnicy.
maga
4 miesiące temu
Rządzą już 4 lata powinno się wypunktować obietnice wyborcze przed 4 lat i co nie zostało zrobione - gdzie kwota wolna od podatku, gdzie ubezpieczenie zdrowotne dla wszystkich, gdzie skrócone kolejki do lekarzy i w sądach, gdzie samochody elektryczne i mieszkania? Licytowanie się tym, kto więcej ukradł, kto organizował hejt na sędziów, to tylko zamydlanie oczu, żeby odwrócić uwagę od nieudolności obecnie rządzących. Tylko kupić głosy żywą gotówką, to jest ich pomysł na wygrywanie wyborów, niech się potem wali i pali.
weee
4 miesiące temu
on ma HIV?
zdzichu
5 miesięcy temu
O takim gniocie szkoda rozmawiać tak jak o jego twórcy pseudoartyście ta twarz już chyba wszystkim się opatrzyła jak i te komentarze niedowartościowanego "artysty"
Jacii
5 miesięcy temu
Lepszego syf niż PiS i tak Vega nie zrobi
Tosiek
5 miesięcy temu
Vega to taki Anna Grocka polskiej kinematografi.Za kilka lat nikt nie będzie go pamiętał.
Maciek
5 miesięcy temu
Czy on robił jajecznicę swojemu partnerowi?
Byku
5 miesięcy temu
Ten gniot już niedługo będzie można cały obejrzeć w necie😂😂😂😂vega sam go pokaże 😂😂😂😂😂
Zina
5 miesięcy temu
Jeśli poziom tego filmu jest taki, jak poziom filmiku na YT który ma zachęcić do kupowania biletów na jego film to nie wróżę jego twórczości "wysokich" lotów.
Jacek
5 miesięcy temu
Zasada jest jedna, im większa reklama w mediach tym większu gniot.
Maciej P
5 miesięcy temu
Film Gniot kopia świat kiepskich !
KOLES
5 miesięcy temu
Ma podejście, jak świeży pracownik w firmie ;)
VValek
5 miesięcy temu
"WYSTARCZY TYLKO NIE KRAŚĆ" XD XD XD spadłem z krzesła
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić