Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Aldona Brauła
|

Poseł PiS odpowiada Patrykowi Vedze. Pokazał własny zwiastun „Polityki”

108
Podziel się

Film Patryka Vegi „Polityka” jeszcze nie miał premiery, a już wzbudza ogromne zainteresowanie i kontrowersje. Kilka dni temu jeden z posłów PiS postanowił to wykorzystać. Zaprezentował swoją wersję zwiastuna produkcji.

Poseł PiS odpowiada Patrykowi Vedze. Pokazał własny zwiastun „Polityki”
(East News, VIPHOTO)
bFdXcpNh

Film, który upublicznił poseł Daniel Milewski, nosi tytuł „Nowy zwiastun filmu POLITYKA”. Wiele osób, widząc go, myślało, że zobaczy parodię oryginału. Jednak Milewski pokazał coś zupełnie innego.

Poseł prezentuje w nim samego siebie i swoje obietnice wyborcze. Zachęcił także do zainteresowania się wyborami i przyszłością Polski. Jak stwierdził, chce pokazać, jaka jest naprawdę polityka w naszym kraju.

Zrobiliśmy spot zachęcający do tego, żeby spotkać się na kampanijnym szlaku. Filmik podkreślający, że siła i mądrość polityków jest wtedy prawdziwa, kiedy wynika ze słuchania wyborców. To może brzmieć patetycznie, ale dotychczasowa działalność nauczyła mnie, że taka uczciwość przynosi efekty. (…) Mam nadzieję, że taki właśnie jest mój najnowszy spot, w którego tytule niektórzy widzą nawiązania do mającego pojawić się w kinach filmu „Polityka”. Jestem politykiem, więc mój spot, to nic innego jak „film polityka”, zatem to tylko taka gra słów – tłumaczył dla se.pl Milewski.

bFdXcpNj

Daniel Milewski przy okazji krytykuje film Patryka Vegi. Twierdzi, że reżyser nie chce ujawnić prawdy, a jedynie zarobić. Według posła twórca wykorzystuje tanie zagrywki, aby przyciągnąć jak największą widownię do kin.

Nie sposób odnieść wyrażenia, że reżyser filmu „Polityka” chce wykorzystać czas kampanii wyborczej, by dobrze zarobić na swojej produkcji. Czy to jest potrzebne? Jego filmy zazwyczaj pokazują specyficzny wycinek rzeczywistości podbity stereotypami i skrajnymi przypadkami, które mają wyglądać jak rzetelny obraz całości. W zwiastunach pokazał polityków jako lubiących blichtr i bawiących się emocjami cwaniaków. To tandetna ocena. Dla mnie polityka to wymagająca praca dla skromnych ludzi, niosąca z sobą sporo wyrzeczeń, ale jej efekty społeczne dają ogromną satysfakcję – mówi dalej Milewski.

Film „Polityka” pojawi się w kinach już 4 września. Patryk Vega niedawno skomentował sposób jego promocji i dystrybucji. Według reżysera stacje telewizyjne Polsat oraz TVP nie chcą emitować jego reklam. Mimo to zainteresowanie widzów jest całkiem spore. Sam zwiastun filmu obejrzało ponad 5 milionów osób.

bFdXcpNp
Zobacz także: Zobacz też: Ale wpadka. Melania musiała ratować męża

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bFdXcpNK
KOMENTARZE
(108)
www
2 lata temu
Film jest słaby. Słucham disco polo i podobają mi się płytkie i tandetne filmy Vegi....to typowy wielbiciel odbiorca. ...poliryków PO tez troszkę ośmiesza ten film nie tylko PiS
TaniTandeciar...
2 lata temu
slysze vega i gnija mi ziemniaki w piwnicy.
maga
2 lata temu
Rządzą już 4 lata powinno się wypunktować obietnice wyborcze przed 4 lat i co nie zostało zrobione - gdzie kwota wolna od podatku, gdzie ubezpieczenie zdrowotne dla wszystkich, gdzie skrócone kolejki do lekarzy i w sądach, gdzie samochody elektryczne i mieszkania? Licytowanie się tym, kto więcej ukradł, kto organizował hejt na sędziów, to tylko zamydlanie oczu, żeby odwrócić uwagę od nieudolności obecnie rządzących. Tylko kupić głosy żywą gotówką, to jest ich pomysł na wygrywanie wyborów, niech się potem wali i pali.
bFdXcpNL
weee
2 lata temu
on ma HIV?
zdzichu
2 lata temu
O takim gniocie szkoda rozmawiać tak jak o jego twórcy pseudoartyście ta twarz już chyba wszystkim się opatrzyła jak i te komentarze niedowartościowanego "artysty"
Jacii
2 lata temu
Lepszego syf niż PiS i tak Vega nie zrobi
Tosiek
2 lata temu
Vega to taki Anna Grocka polskiej kinematografi.Za kilka lat nikt nie będzie go pamiętał.
Maciek
2 lata temu
Czy on robił jajecznicę swojemu partnerowi?
Byku
2 lata temu
Ten gniot już niedługo będzie można cały obejrzeć w necie😂😂😂😂vega sam go pokaże 😂😂😂😂😂
Zina
2 lata temu
Jeśli poziom tego filmu jest taki, jak poziom filmiku na YT który ma zachęcić do kupowania biletów na jego film to nie wróżę jego twórczości "wysokich" lotów.
Jacek
2 lata temu
Zasada jest jedna, im większa reklama w mediach tym większu gniot.
Maciej P
2 lata temu
Film Gniot kopia świat kiepskich !
KOLES
2 lata temu
Ma podejście, jak świeży pracownik w firmie ;)
bFdXcpND
VValek
2 lata temu
"WYSTARCZY TYLKO NIE KRAŚĆ" XD XD XD spadłem z krzesła
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić