Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Albert Kamiński
|
aktualizacja

Książę Harry i Meghan Markle? Sprawdź, kim jest nowa partnerka księcia

1
Podziel się

Brytyjski książę znany jest ze swojej słabości do pięknych kobiet. Ostatnio w mediach zrobiło się głośno o rzekomym romansie księcia Harrego z aktorką Maghan Markle. Szerszej publiczności jest ona znana przede wszystkich z serialu "W garniturach". Co jeszcze wiemy o pięknej brunetce?

Maghan Markle
Maghan Markle (Getty Images)

Meghan Markle jest amerykańską modelką oraz aktorką. W USA oraz Europie zasłynęła rolą Rachel Zane w amerykański serialu "Suits", w Polsce znanym pod tytułem "W garniturach". Wystąpiła także w serialu science-fiction pt. Fringe. Amerykanka angażuje się regularnie w akcje humanitarne. W 2016 roku została ambasadorem charytatywnej organizacji World Vision Canada.

Książę Harry spotkał Meghan w maju, w Toronto. Członek rodziny królewskiej promował tam igrzyska dla weteranów wojennych "Invictus Games". Amerykańska aktorka kręciła wtedy zdjęcia do serialu. W trakcie wakacji Amerykanka odbyła podróż do Londynu. Być może to wtedy para się do siebie zbliżyła.

Brytyjski książę nie był dawno tak szczęśliwy. Takie informacje podał brytyjski "Sunday Express", a pochodzą one podobno z otoczenia księcia. Według tych samych źródeł para nie zamierza zacieśniać relacji w szybkim tempie. Na razie napawają się swoją obecnością, a spotykają się podobno naprawdę często.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

KOMENTARZE
(1)
moro
4 lata temu
Jest trochę w typie Kate. Sympatyczna dziewczyna.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić