Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Ewelina Kolecka
|
aktualizacja

Kuba Wojewódzki próbował żartować. Prezydent Sosnowca szybko go zgasił

371
Podziel się

Kuba Wojewódzki nie bez powodu jest uważany za jedną z najbardziej kontrowersyjnych osób w Polsce. Jego ostry humor i cięte żarty niejednokrotnie stały się przedmiotem krytyki. Ostrze ostatniego dowcipu zostało wymierzone w Sosnowiec. Stanowczo zareagował prezydenta miasta.

Kuba Wojewódzki próbował żartować. Prezydent Sosnowca szybko go zgasił
(PAP, Wojciech Okluśnik)
bETYsvEB

Gospodarz słynnego talk-show TVN raczej nie zaskarbi sobie sympatii mieszkańców Sosnowca. Kuba Wojewódzki po raz kolejny zdecydował się zażartować ze znanego śląskiego miasta. Głos zabrał sam prezydent Arkadiusz Chęciński.

Kuba Wojewódzki jest bardzo aktywny w social mediach. Dziennikarz dzieli się nie tylko nowinkami ze swojej pracy zawodowej, lecz publikuje zdjęcia z żartobliwymi podpisami.

Niedawno na profilu Wojewódzkiego na Instagramie pojawiła się fotografia, na której widzimy samochód gwiazdora, zaparkowany przed tablicą z napisem "Sosnowiec". Podpisał je:

bETYsvED

Mężczyzna na krańcu świata... Jakieś rady...???

Zobacz także: Zobacz też: Kuba Wojewódzki kończy z plotkami o powrocie do Anny Muchy

Mimo że Kuba Wojewódzki odwoływał się do miasta Sosnowiec, zdjęcie prawdopodobnie zostało wykonane w innym miejscu. W Polsce istnieje aż pięć pomniejszych miejscowości o tej nazwie. Większość obserwatorów profilu dziennikarza pozytywnie zareagowała na żart.

bETYsvEJ

Arkadiusz Chęciński zdecydował się odnieść do zdjęcia Kuby Wojewódzkiego za pośrednictwem Facebooka. Prezydent umieścił screen z Instagrama dziennikarza na swoim oficjalnym profilu. Skwitował go wymownym komentarzem.

Halo! Nie ten Sosnowiec. Czyżby z takim dowcipem Pan Kuba szykował się na prowadzenie "Familiady" na emeryturze? Jakieś rady dla niego?

To nie pierwszy raz, kiedy Arkadiusz Chęciński odnosi się do postępowania Kuby Wojewódzkiego. W 2015 roku Jasiek Borkowski, gość talk-show TVN, żartował z Sosnowca na antenie. W reakcji na incydent Chęciński zaprosił Wojewódzkiego i Borowskiego, by odwiedzili miasto i przekonali się, jakie naprawdę są jego realia.

bETYsvEK

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

bETYsvFe
KOMENTARZE
(371)
zawislak
rok temu
Powinien sie fotografowac w Hajfie
hekiel
2 lata temu
Na Śląsku jest ino Andrajch
Ula
2 lata temu
Zażartował. Pokazał, że jeździ do Sosnowca, ponieważ lubi w nim przebywać.
bETYsvFf
D81
2 lata temu
Brawo Panie Prezydencie. Jak ten Wolewodka, jest taki kozak to nich spróbuję oczarować sławę miejsc takich jak Sosnowiec czy Radom, a nie promuje bezsensowne nasmiewanie się z miast których pewnie nawet nigdy nie odwiedzil
Rafael
2 lata temu
Wypociny zarozumiałego homoseksualisty.... Byle coś podobnego (np; nazwa miejscowości) a już pretekst aby zakupić z ludzi ( nawet mieszkańców)... To genetyczna forma hamstwa i bezczelności po ojcu SB-ku...
nikt
2 lata temu
Zdjęcie na policję, w tym miejscu nie wolno parkować!
Ewa
2 lata temu
On zraniony jest za występki nasze, starty za winy nasze. Ukarany został dla naszego zbawienia, a jego ranami jesteśmy uleczeni. Wszyscy jak owce zbłądziliśmy, każdy z nas na własną drogę zboczył, a Pan jego dotknął karą za winę nas wszystkich. Znęcano się nad nim, lecz on znosił to w pokorze i nie otworzył swoich ust, jak jagnię na rzeź prowadzone i jak owca przed tymi, którzy ją strzygą, zamilkł i nie otworzył swoich ust. (Izajasza 53)
VV
2 lata temu
Sosnowiec nie był ,nie jest i nie będzie miastem ŚLĄSKIM
romik-58
2 lata temu
Od kiedy Sosnowiec jest śląskim MIASTEM????
Nie warto
2 lata temu
Wojewódzki reprezentuje prostactwo. Jego humor pokazuje jego prostactwo. TVN szkodzi sobie prezentując jego prostackie programy. Nie tylko program Wojewódzkiego jest beznadziejnie głupi. Jedynie co mają dobre to informacje. Reszty nie warto oglądać.
suseł
2 lata temu
Kto normalny przejmuje się tym co mówi ta menszczyzna .
OO
2 lata temu
Zdjęć w takim miejscy się nie robi,już nie raz widziałem zdjęcia pani Rusin teraz Wojewódzkiego jak parkują w miejscach niedozwolonych i jak tu nie wierzyć w święte krowy ci z TVN-u przodują linia ciągła wysepka to można podciągnąć pod zagrożenie możliwości spowodowania katastrofy w ruchu lądowym postąpił jak niesprawny umysłowo półgłówkom należy zabierać prawo jazdy to jedyna rada.
gosc
2 lata temu
Czy on jest POLAKIEM?gdzie by to było to jest POLSKA ziemia.Obowiązują takie same prawa.Nazywając jakąś miejscowość zadupiem ubliża ludziom którzy tam mieszkają.Cała POLSKA jest przepięknym krajem.Inne państwa mogą nam pozazdrościć pięknych i zielonych terenów.Jesteś słabym i zakompleksionym człowieczkiem.
bETYsvEX
Ania
2 lata temu
Reakcja prezydenta stanowi tylko potwierdzenie dowcipów o Sosnowcu i jego mieszkańcach. Zero dystansu do siebie i świata, księżniczki i książęta z Sosnowca za granicą.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić