REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Ewelina Kolecka19.11.19 (15:13)

Kuba Wojewódzki próbował żartować. Prezydent Sosnowca szybko go zgasił

Kuba Wojewódzki nie bez powodu jest uważany za jedną z najbardziej kontrowersyjnych osób w Polsce. Jego ostry humor i cięte żarty niejednokrotnie stały się przedmiotem krytyki. Ostrze ostatniego dowcipu zostało wymierzone w Sosnowiec. Stanowczo zareagował prezydenta miasta.
Wojciech Okluśnik / PAP

Gospodarz słynnego talk-show TVN raczej nie zaskarbi sobie sympatii mieszkańców Sosnowca. Kuba Wojewódzki po raz kolejny zdecydował się zażartować ze znanego śląskiego miasta. Głos zabrał sam prezydent Arkadiusz Chęciński.

Kuba Wojewódzki jest bardzo aktywny w social mediach. Dziennikarz dzieli się nie tylko nowinkami ze swojej pracy zawodowej, lecz publikuje zdjęcia z żartobliwymi podpisami.

REKLAMA

Niedawno na profilu Wojewódzkiego na Instagramie pojawiła się fotografia, na której widzimy samochód gwiazdora, zaparkowany przed tablicą z napisem "Sosnowiec". Podpisał je:

Mężczyzna na krańcu świata... Jakieś rady...???

Zobacz też: Kuba Wojewódzki kończy z plotkami o powrocie do Anny Muchy

Mimo że Kuba Wojewódzki odwoływał się do miasta Sosnowiec, zdjęcie prawdopodobnie zostało wykonane w innym miejscu. W Polsce istnieje aż pięć pomniejszych miejscowości o tej nazwie. Większość obserwatorów profilu dziennikarza pozytywnie zareagowała na żart.

Arkadiusz Chęciński zdecydował się odnieść do zdjęcia Kuby Wojewódzkiego za pośrednictwem Facebooka. Prezydent umieścił screen z Instagrama dziennikarza na swoim oficjalnym profilu. Skwitował go wymownym komentarzem.

Halo! Nie ten Sosnowiec. Czyżby z takim dowcipem Pan Kuba szykował się na prowadzenie "Familiady" na emeryturze? Jakieś rady dla niego?

To nie pierwszy raz, kiedy Arkadiusz Chęciński odnosi się do postępowania Kuby Wojewódzkiego. W 2015 roku Jasiek Borkowski, gość talk-show TVN, żartował z Sosnowca na antenie. W reakcji na incydent Chęciński zaprosił Wojewódzkiego i Borowskiego, by odwiedzili miasto i przekonali się, jakie naprawdę są jego realia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij