REKLAMA
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla20.04.19 (18:49)

26-latka z Jeleniej Góry zwabiła adoratora do domu. Ledwo zdołał uciec

Mieszkanka Jeleniej Góry poznała mężczyznę w internecie. Zwabiła go do swojego mieszkania, gdzie czekali jej koledzy z mało pokojowymi zamiarami. Adoratorowi udało się uciec i powiadomić policję.
Policja

Poznali się w internecie. Mieszkaniec Jeleniej Góry umówił się z 26-latką, która zaprosiła go do swojego mieszkania. Kiedy przyjechał pod podany adres, oprócz kobiety w mieszkaniu zastał jej dwóch kolegów.

Nie miał większych szans. 26- i 36-latek pobili adoratora znajomej, grozili mu nożem i okradli. Ich łupem padł telefon, gotówka i portfel z dokumentami. Poturbowanemu mężczyźnie udało się uciec z mieszkania i powiadomić policję.

REKLAMA

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z komisariatu I w Jeleniej Górze zatrzymali 26-letnią kobietę oraz 2 mężczyzn w wieku 26 i 36 lat, którzy podejrzani są o rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia - informuje nadkom. Krzysztof Zaporowski.

Trafili na trzy miesiące do aresztu. Przy okazji wyjaśniania sprawy policjanci zorientowali się, że ci sami mężczyźni odpowiadają za inny rozbój. Zastraszyli i pobili klienta jednego z jeleniogórskich lombardów, a następnie go okradli. Ich łupem padła komórka o wartości 3,5 tys. zł. Teraz za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grożą im co najmniej 3 lata więzienia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz też: Polak ukradł księgę z kościoła w Berlinie

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij