REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 13 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Albert Kamiński27.06.17 (09:25)

13-latka zgwałcona przez grupę imigrantów w turystycznym raju

13-letnia dziewczynka padła ofiarą zbiorowego gwałtu na jednej z hiszpańskich plaż. Dokonała tego grupa nastolatków, prawdopodobnie marokańskiego pochodzenia.
Недвижимость Испания / Youtube.com

Dramat miał miejsce w hiszpańskim Alicante podczas święta San Juan. Na tamtejszej plaży odbywał się festiwal zorganizowany z okazji święta, podczas którego Hiszpanie witają lato.

Grupa próbowała napaść także na drugą dziewczynkę. Jej krzyki wzbudziły zainteresowanie osób będących niedaleko. W porę zjawił się jej ojciec i zadzwonił po policję. Funkcjonariusze aresztowali nastolatków. Były to osoby między 13. a 15. rokiem życia. O tym, że to Marokańczycy mówili świadkowie - podaje "The Olive Press".

REKLAMA

Grupa dokonała tam także rabunków. Uczestnicy festiwalu opowiadali, że nastolatkowie krążyli między ludźmi i polowali na torby, a także na telefony komórkowe.

San Juan to ważne dla Hiszpanów święto. Każdego roku w nocy z 23 na 24 czerwca w wielu miejscowościach świętuje się najdłuższy dzień w roku i rozpoczęcie wakacji. Rozpalając na plażach ogniska symbolicznie pali się wszystkie złe rzeczy, które miały miejsce w ciągu roku.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij