o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Dagmara Smykla
|
aktualizacja

Łazienka z sekretnymi drzwiami. Gdy je otworzyli, opadły szczęki

57
Podziel się

Drzwi były ukryte w ścianie prysznica w łazience. Za nimi znajdowało się pomieszczenie wielkości niemal małego hangaru. Tajemny pokój, do którego prowadziły drzwi w prysznicu, miał powierzchnię 500 metrów kwadratowych. Włoska policja odkryła w nim plantację marihuany.

Policja z Sardynii pokazała sprytną kryjówkę przestępcy.
Policja z Sardynii pokazała sprytną kryjówkę przestępcy. (Policja, Polizia di Stato)
bDTdYVud

Policja nie wyjawia, jak dokładnie wpadła na trop. W domu 30-letniego mężczyzny w Viale Elmas w sardyńskiej gminie Cagliari policjanci znaleźli sekretne drzwi w łazience. Ukryta pod prysznicem klapa była praktycznie niewidoczna dla niewtajemniczonych. Prowadziła do ogromnego pomieszczenia wypełnionego złotym światłem.

Szklarnia miała 500 metrów kwadratowych. W środku policjanci znaleźli ponad 500 krzaków marihuany w różnym stadium rozwoju. Do ogrzewania roślin używano specjalnych lamp, a pompy i wentylatory działały z pomocą kradzionego prądu.

#SquadraMobile z Cagliari zajęli nielegalną plantację marihuany, a także broń i amunicję - informuje sardyńska policja.

bDTdYVuf

Właściciel domu został aresztowany. Filippo Gavazzeni jest oskarżony o uprawę marihuany i nielegalne posiadanie broni. Sardyńska policja wyjawiła, że zwróciła uwagę na jego dom z powodu podejrzanie dużej liczby osób, które wchodziły i wychodziły o różnych porach.

Zobacz też: Czegoś takiego w naturze jeszcze nie widzieli. Sekret odkryli po prawie 70 latach

bDTdYVul

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDTdYVuG
KOMENTARZE
(57)
Mmtam
2 lata temu
Wiadomo jak wpadli na trop. Ktoś im doniósł :) sami tacy przebiegli by nie byli. jak kiedyś pobili mojego kolegę i przyjechało 6 policjantów to wszyscy stali i patrzyli się tępo przed siebie a ja się rozejrzałem i pokazałem im kamerę monitoringu na osiedlu że mogą sobie nagranie wziąć od cięcia.
Zbyś
2 lata temu
No przecież gdzieś tę marychę trzeba hodować!!!
Ewa
2 lata temu
Ktoś podkablował, sami by nieznaleźli,
bDTdYVuH
Bicz Boży
2 lata temu
Piszą że klapa była ukryta pod prysznicem, ale na zdjęciu widać że jest w ścianie łazienki. Zdecydować się pod czy obok.
Bicz Boży
2 lata temu
Zrozumiałbym, gdyby to pomieszczenie znajdowało się pod podłogą, gdzieś na parterze. Wtedy można byłoby je przegapić. Ale tak?To nie pomieszczenie 2x2m. Jakaś ściema.
Najnowsze komentarze (57)
Kolo
rok temu
Jakaś zazdrosna konfitura strzeliła Policji
XXL
2 lata temu
"Policja nie wyjawia, jak dokładnie wpadła na trop" " Sardyńska policja wyjawiła, że zwróciła uwagę na jego dom z powodu podejrzanie dużej liczby osób, które wchodziły i wychodziły o różnych porach" czyli czarne jest białe a białe jest czarne?
monkey99
2 lata temu
Za dużo prądu znikało w tym rejonie i energetycy musieli coś zacząć podejrzewać a to już prosta droga do wizyty policji. Jakim trzeba być osłem, by uważać, że tych tysięcy KWh które znikają nikt nie zauważy. Niestety ale hodowla maryśki w naszych warunkach klimatycznych jest kosztowna.
Joanna
2 lata temu
tu nie chcieli wyjawić, jak wpadli na trop, a tu pod koniec wyjawili
projektant
2 lata temu
OSŁUPIELI bo to było w M3 na 11 piętrze :) Jeśli nie było inaczej to nie ma co osłupać :)
tekal
2 lata temu
Koło miejscowości gdzie mieszkam była plantacja ''marychy'' goście przyjechali do właściciela byłego kurnika i podpisali umowę najmu oczywiście nie swoim nazwiskiem i się zaczęło ,nikt tam nie zaglądał okna były zamurowane do momentu pożaru ,okazało się że wewnątrz były krzaki marihuany z pełną "obsługą", komputer sterował dozowanie wody światła wentylacji i nikt by się nie dowiedział tylko agregat który był uruchamiany automatycznie zapalił się więc straż musiała otworzyć obiekt a tam takie cuda ,właściciel przedstawił umowę która nic nie wniosła do znalezienia najemcy bo nazwiska były lipne ,więc sprawę umorzono .To jest pomysł
legalizator
2 lata temu
Nie mogę zrozumieć tych wszystkich ludzi. Zalegalizować i po sprawie. Ludzie od tego nie zostaje się narkomanem. A poza tym alkoholików jest od groma oni znęcają się nad rodzinami nad swoimi dziećmi i jakoś to nikomu nie przeszkadza by alkohol był legalny. Ja osobiście nie słyszałem by po marihuanie ktoś kogoś pobił lub dręczył .... A wy ?
Jak znalezli?
2 lata temu
a pompy i wentylatory działały z pomocą kradzionego prądu.
bDTdYVuz
strejlał
2 lata temu
Wasze prostytutki sa naprawdę bardzo oszczędne. Zamiast wyrzucić gumki po stosunku, myją je i używają przy następnym stosunku.
ewa
2 lata temu
chore prawo, wszystkie już zioła im przeszkadzają.
gosc
2 lata temu
500 krzakow ? Chyba 5000.
Bicz Boży
2 lata temu
Piszą że klapa była ukryta pod prysznicem, ale na zdjęciu widać że jest w ścianie łazienki. Zdecydować się pod czy obok.
Bicz Boży
2 lata temu
Zrozumiałbym, gdyby to pomieszczenie znajdowało się pod podłogą, gdzieś na parterze. Wtedy można byłoby je przegapić. Ale tak?To nie pomieszczenie 2x2m. Jakaś ściema.
Juzek
2 lata temu
Wystarczy, że ktoś odnotował wysoki pobór energii to dojść, gdzie kradną prąd nie jest problemem.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić