REKLAMA
Odświeżone 17 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Angelika Karpińska09.08.19 (12:28)

Łęczna (Lubelskie). Basen zamknięty 2 dni po otwarciu. "Efekt burmistrza"

Mieszkańcy miasta Łęczna (woj. lubelskie) nie mają powodów do radości. Piękny basen został zamknięty 2 dni po otwarciu. Sanepid przeprowadza badania. Wątpliwości co do czystości wody na pływalni pojawiły się po tym, gdy burmistrz wskoczył do niej w ubraniu - dowiedziało się o2 w sanepidzie w Łęcznej.
Youtube.com

5 sierpnia, po trwających 1,5 roku pracach remontowych, pływalnia w Łęcznej została oddana do użytku. Z tej okazji, na stronie Urzędu Miejskiego pojawił się film promocyjny, na którym widać, jak burmistrz skacze do wody w garniturze.

REKLAMA

Mieszkańcy miasta Łęczna (woj. lubelskie) nie mogli długo nacieszyć się basenem. Już po 2 dniach od otwarcia został zamknięty. W związku z obawami dotyczącymi czystości wody po skoku burmistrza, dyrektor szkoły, na terenie której znajduje się pływalnia, podjął decyzję o przeprowadzeniu badań.

Pojawiły się informacje, że ten incydent mógł spowodować pogorszenie jakości wody w basenie. W związku z tymi obawami, dyrekcja szkoły podjęła decyzję o zamknięciu basenu - powiedziała o2.pl dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łęcznej Elżbieta Piłka.

Zobacz także: Ruszają kąpieliska. Sanepid uruchamia serwis: mamy informacje o wszystkich

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij