REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Bartłomiej Bajerski30.05.19 (13:36)

Londyn. Tamiza wyrzuciła wielką kulę. Ludzie wpadli w strach

Na brzegu Tamizy w Londynie mieszkańcy zauważyli ogromną kulę. Rozdzwoniły się policyjne telefony, bo ludzie obawiali się, że zagadkowy obiekt to bomba. Gdy sprawa się wyjaśniła, śmiali się nawet policjanci.
Tower Hamlets Police

Tamiza wyrzuciła na brzeg ogromną kulę w Wapping. Dzielnica leży we wschodnim Londynie. Kiedy policjanci dostali zawiadomienie o dziwnym obiekcie od pełnych obaw mieszkańców, niezwłocznie skierowali się na miejsce.

Ludzie obawiali się, że istnieje zagrożenie wybuchem. Zagadkowy obiekt przypominał wyglądem wielką bombę.

REKLAMA

Policjanci uspokoili mieszkańców po zbadaniu sprawy. Kula nie była bombą, a bombką choinkową, tylko ogromnych rozmiarów. Funkcjonariusze z Tower Hamlets zażartowali na Twitterze, używając świątecznych ikonek.

Funkcjonariusze zostali wezwani do Wapping, aby zbadać prawdopodobny niewybuch, który został wyrzucony na brzeg. Na szczęście po bliższych oględzinach okazało się, że to olśniewająca bombka świąteczna - napisali policjanci z Londynu.

Zobacz także: Tykająca bomba w Zatoce Gdańskiej

Strach mieszkańców Londynu nie był bezpodstawny. W zeszłym tygodniu w Kingston-upon-Thames, w południowo-zachodnim Londynie, znaleziono niewybuch z czasów II wojny światowej. Z powodu zagrożenia ewakuowano studentów Kingston University i mieszkańców pobliskich domów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij