REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Aldona Brauła13.08.19 (16:18)

Lubelskie. Mężczyzna, który zaatakował policjantów widłami, zatrzymany

Odnaleziono chorego psychicznie mężczyznę, który w sobotę zaatakował policjantów widłami. Przez cztery dni ukrywał się w pobliskim lesie. Pochwycono go w pobliżu domu, nie próbował stawiać oporu.
policja lubelska / Policja

W sobotę około 5 nad ranem we wsi Naklik w woj. lubelskim doszło do dramatycznych wydarzeń. 42-letni Janusz D. zaczął się awanturować i grozić siekierą swoim najbliższym.

Przerażona rodzina wezwała policję. Patrol z Biłgoraja także został zaatakowany. Niezrównoważony psychicznie mężczyzna zniszczył radiowóz oraz poszczuł funkcjonariuszy psem. Policjanci próbowali obezwładnić Janusz D. przy użyciu paralizatora, jednak im się to nie udało. Potem oddali ostrzegawcze strzały w powietrze. Wtedy spłoszony mężczyzna uciekł do pobliskiego lasu. Za nim pobiegł jego pies.

REKLAMA

Janusz D. ukrywał się przez cztery dni. Policja w tym czasie bezskutecznie przeczesywała pobliskie lasy oraz domostwa. Przy poszukiwaniach wykorzystano psy tropiące, kamery termowizyjne oraz drony.

Wydano także specjalne ostrzeżenie dla mieszkańców okolic, aby uważali na zbiega. Jak się okazało, mężczyzna wielokrotnie leczył się psychiatrycznie, w ostatnim czasie nie przyjmował zalecanych mu leków. Policji udało się ująć Janusza D. we wtorkowe przedpołudnie. Zatrzymany nie stawiał większego oporu.

*Zobacz także. Jak nigdy nie wyprzedzać. *

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij