o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ds
|
aktualizacja

Madonna przegrała w sądzie. List od Tupaca trafi na aukcję

7
Podziel się

Zgodnie z wyrokiem sądu gwiazda pop już nie może powstrzymać dawnej przyjaciółki przed licytowaniem jej osobistych przedmiotów, w tym listów miłosnych i szczotki do włosów.

attends the Women's March on Washington on January 21, 2017 in Washington, DC.
attends the Women's March on Washington on January 21, 2017 in Washington, DC. (Getty Images, Theo Wargo)
bEqtuACt

Sędzia z Nowego Yorku stwierdził, że sprawa się przedawniła. Tym samym oddalił pozew Madonny przeciwko jej dawnej przyjaciółce Darlene Lutz. Gwiazda chciała powstrzymać licytację jej przedmiotów osobistych wśród których znajdują się szczotka z dobrze zachowanymi włosami, bielizna, a przede wszystkim list od byłego partnera Madonny, rapera Tupaca. Muzyk zmarł w 1996 roku, ale jego potajemny związek z Madonną wyszedł na jaw dopiero niedawno, wywołując spore zaskoczenie opinii publicznej.

Tupac zerwał z Madonną, ponieważ związek z białą kobietą poważnie zaszkodziłby jego karierze. Przynajmniej taki powód rozstania miał podać w ponad dwustronicowym liście, ponoć utrzymanym w bardzo emocjonalnym tonie. Teraz przez wyrok sądu list może zostać kupiony i upubliczniony. W momencie wstrzymania aukcji w zeszłym roku cena wywoławcza wynosiła 100 tysięcy dolarów.

bEqtuACv

Piosenkarka w czasie procesu przekonywała, że jej status celebryty nie znosi jej prawa do prywatności. Zwłaszcza w odniesieniu do bardzo osobistych przedmiotów, które w dodatku zostały jej ukradzione. Poza tym uznała za oburzające to, że wraz ze szczotką do włosów ktoś będzie mógł kupić jej materiał genetyczny.

Sędziego Geralda Lebovitsa te argumenty nie przekonały - powołując się na przedawnienie oddalił sprawę. Zgodnie z nowojorskim prawem piosenkarka miała trzy lata na zgłoszenie kradzieży. A przedmioty z aukcji zniknęły z jej domu w 2004 roku, kiedy przebywała w Miami. To, czy sama Madonna o tym wiedziała nie ma znaczenia w tej sprawie. Poza tym piosenkarka po sporze prawnym z Darlene Lutz podpisała oświadczenie o zrzeczeniu się "wszelkich przyszłych roszczeń" wobec dawnej znajomej.

Prawnicy Darlene Lutz oskarżyli Madonnę o chęć dokonania osobistej zemsty.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEqtuACW
KOMENTARZE
(7)
hjhg
3 lata temu
ten cały Tusk to rasista. jestem głęboko przekonany że zaraz będą o tym krzyczeć obywatele RP, nowoczesna i inne lewactwa. nie dadzą chłopi spokoju nawet po smierci
rvf
3 lata temu
Tupac zerwał z Madonną, ponieważ związek z białą kobietą poważnie zaszkodziłby jego karierze..........................pozer :) jak polscy hip srom.
gimli
3 lata temu
a co mnie obchodzi ten cały tupak-dupak
bEqtuACX
xcv
3 lata temu
Madonna na racje!
Jac00
3 lata temu
Ja rozliczam siebie i mamę w podatnik. info, bo jest całkowicie darmowy. Nieważne czy online czy offline.
SMIECH
3 lata temu
Warsaw Comic Con 2018 did not disappoint fans .czyz tak nie lepiej pzeciez w Polsce same gesi ........
esf
3 lata temu
a kogo to obchodzi?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić